Kategorie

Trzewiki robocze

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Pokazuje 21 - 25 z 25 elementów
  Pokazuje 21 - 25 z 25 elementów

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór bezpiecznych trzewików roboczych. Obuwie ochronne do pracy powinno być wytrzymałe i przede wszystkim zgodne z wymogami BHP. Wśród setek wzorów butów, znaleźć można popularną markę, jaką jest REIS, a także takie marki jak PPO Strzelce Opolskie czy OGRIFOX. Produkty tych firm są powszechnie cenione w branży.

  Czytaj więcej

  Trzewiki robocze jako obuwie ochronne

  Wyżej wymieniony rodzaj buta to najczęściej wybierane obuwie ochronne, które ma za zadanie chronić nogę przed urazami lub szkodliwymi substancjami. Obuwie to sięga za kostkę, jednocześnie zabezpieczając ją. Większość trzewików wykonana jest ze skóry bydlęcej, która zwiększa trwałość obuwia. Warto zaznaczyć, że podeszwa tych butów jest przede wszystkim twarda, olejoodporna i benzynoodporna. Niektóre trzewiki ochronne posiadają metalowe wykończenia, które chronią palce u nóg. Trzewiki ochronne ocieplane, które wykorzystuje się głównie do pracy w niskich temperaturach, posiadają dodatkowo ocieplenie najczęściej w formie kożucha. Ich podeszwa również jest odpowiednio wzmocniona i zapewnia ochronę przed zimnem.

  Buty robocze typu kozak i ocieplane

  W ofercie znajdują się również robocze buty, których wykonanie polega na połączeniu tworzywa sztucznego z materiałem. Buty typu kozak bądź krótsze są doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących w terenie, na przykład dla leśników. Wsuwane buty zapewniają ciepło. Są także w pełni wodoodporne. Twarda podeszwa umożliwia pracę na trudnym terenie i przy niskich temperaturach.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl