Kategorie

Ściernice listkowe walcowe

Filtruj produkty

Producent
Średnica
Grubość
Otwór

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

  Ściernice listkowe walcowe dzięki swojej nietypowej budowie świetnie sprawdzają się w obróbce wykończeniowej metali oraz drewna. Akcesoria te są wykorzystywane zarówno w profesjonalnym użytku, jak i w amatorskich przydomowych warsztatach do różnego rodzaju prac polerskich i szlifierskich. Dzięki szerokim możliwościom zastosowania ściernice walcowe świetnie sprawdzają się w branży mechanicznej, remontowej, wykończeniowej, budowlanej, a nawet artystycznej. Jeśli nie wiesz, jaką ściernicę wybrać, zapoznaj się z naszą ofertą – w MK Plastimex znajdziesz wysokiej jakości tarcze, w tym ściernice listkowe walcowe.

  Do czego wykorzystywane są ściernice walcowe listkowe?

  Ściernice walcowe używane są przede wszystkim do zdzierania powłok z powierzchni metalu, tworzyw sztucznych lub drewna. W zależności od granulacji możesz wykorzystać ściernicę do zdejmowania farby, lakierów, a nawet rdzy z dowolnej powierzchni. Produkt ten nadaje się również do matowienia powierzchni podczas przygotowywania jej do malowania.

  Ściernica listkowa walcowa zbudowana jest z listków filcu, włókniny szlifierskiej lub płótna ściernego przymocowanych do rdzenia ściernicy w formie okrągłej tulejki. Wydajność szlifowania zależy od ziarnistości oraz rodzaju materiału wykorzystanego na listkach. Ściernice listkowe są elastyczne, dlatego też nadają się świetnie do obróbki różnych materiałów oraz nieregularnych powierzchni, ponieważ dopasowują się do zakamarków i zagięć. Dzięki temu możliwe jest dokładne szlifowanie i polerowanie. Ściernice walcowe o mniejszej granulacji mogą służyć także do czyszczenia.

  Ściernica walcowa listkowa w MK Plastimex

  Ściernica listkowa walcowa to jeden z popularniejszych produktów w naszym sklepie. Klienci MK Plastimex cenią sobie wysoką jakość wykonania naszych ściernic oraz ich uniwersalne zastosowanie. Oferujemy tylko produkty sprawdzonych producentów, którzy od lat cieszą się zaufaniem w branży – ściernice walcowe w tej kategorii to jeden z flagowych produktów m.in. marki Klingspor.

  Ściernice wykonane z włókniny, która nie przegrzewa materiału, a jednocześnie daje optymalne efekty szlifowania to obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu. W MK Plastimex znajdziesz produkty takie jak m.in.:

  • ściernica listkowa walcowa z włókniny szlifierskiej,
  • ściernica walcowa z listkami z płótna.

  Jednocześnie większość ściernic dostępnych jest w trzech różnych rodzajach ziarnistości. Takie rozwiązanie pozwoli Ci dopasować najlepszą ściernicę zarówno do szlifowania zgrubnego, jak i wykończeniowego.

  Jak wybrać najlepsze ściernice listkowe walcowe?

  Wybierając odpowiednie ściernice listkowe walcowe, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał, z którym pracujesz oraz na zakres prac, jakie masz w planach wykonać. Do wstępnej obróbki metalu świetnie sprawdzą się ściernice z płótna ściernego w różnych granulacjach. Wysoka granulacja przyda się przy gruntownym oczyszczaniu materiału, natomiast niska przy ostatecznych, delikatnych szlifach. Natomiast ściernice z włókniny świetnie sprawdzą się w przypadku lekkiego szlifowania bądź satynowania stali, w tym także stali nierdzewnej.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl