Kategorie

Obuwie robocze

Aktywne filtry:

  Pokazuje 21 - 40 z 80 elementów
  Pokazuje 21 - 40 z 80 elementów

  Obuwie ochronne, spełniające wymogi bezpieczeństwa BHP, należy do niezbędnego wyposażenia wielu pracowników. Wykonane z wysokiej jakości materiałów buty są w stanie chronić przed różnymi substancjami oraz przed uderzeniami odprysków obrabianych materiałów. Idealnie nadają się także np. do pracy w ogrodzie. Producenci obuwia roboczego dbają nie tylko o ich wytrzymałość i wygodę użytkownika, ale także o atrakcyjny wygląd, a także szeroki wybór rodzajów butów oraz zróżnicowaną kolorystykę. Sklep internetowy MK Plastimex od lat zaopatruje firmy i zakłady produkcyjne w obuwie BHP, spełniające wszystkie niezbędne standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Czytaj więcej

  Czym wyróżnia się obuwie robocze?
  Męskie buty robocze projektowane są z myślą o wyjątkowo wymagających warunkach. Wiele hal produkcyjnych oraz magazynów jest wyłożonych kafelkami bądź posadzką przemysłową. Chociaż rozwiązania te wyróżniają się świetną wytrzymałością na uszkodzenia, nie zawsze bywają one bezpieczne dla pracowników. Buty męskie robocze dostępne w MK Plastimex wyróżniają się właściwościami antypoślizgowymi. Każdy z oferowanych przez nas modeli posiada chwytną podeszwę, gwarantującą zabezpieczenie przed bolesnym upadkiem. Buty robocze męskie - mimo właściwości antypoślizgowych - są niezwykle lekkie. Można w nich poruszać się z taką samą sprawnością i szybkością, jak w przypadku klasycznego obuwia. Niewielki ciężar półbutów roboczych męskich sprawia, że można swobodnie transportować je np. w torbie lub plecaku.

  Obuwie BHP męskie jest również wytrzymałe na uszkodzenia. Do jego produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Półbuty robocze są więc odporne na działanie substancji żrących bądź cieczy o bardzo wysokiej temperaturze. Niektóre z dostępnych u nas modeli posiadają również właściwości izolujące naładowania elektrostatyczne.

  Obuwie BHP męskie dostępne w sklepie internetowym MK Plastimex gwarantuje pełne bezpieczeństwo stóp niezależnie od warunków.

  Sklep z obuwiem ochronnym od renomowanych producentów
  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem artykułów BHP wielu renomowanych firm. Od 2013 roku zaufał nam renomowany i uznany na polskim rynku producent marki REIS, który nadał nam status autoryzowanego dystrybutora. Posiadamy też produkty wielu innych marek, takich jak m. in. LEMIGO, PPO Strzelce Opolskie, FAGUM-STOMIL, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Asortyment zawiera szeroki wybór roboczego obuwia ochronnego, spełniającego aktualne normy bezpieczeństwa BHP, wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby chronić przed różnymi zagrażającymi zdrowiu lub życiu czynnikami zewnętrznymi. Nasza oferta obejmuje m. in.:

  • buty robocze ze skóry bydlęcej chroniące przed uderzeniami i przekłuciami oraz nietoksycznymi substancjami płynnymi,
  • wodoodporne kalosze z wysokiej jakości PCV, buty gumowe
  • obuwie zawodowe odporne na substancje chemiczne, jak kwas i ług,
  • trzewiki robocze antyelektrostatyczne, buty ocieplane z różnymi rodzajami ochrony.

  Sprzedajemy wyłącznie sprawdzony sprzęt od zaufanych marek. Doświadczony producent to gwarancja, że obuwie ochronne będzie dobrze spełniać swoje najważniejsze funkcje, zapewniając bezpieczeństwo przy pracy, a jednocześnie maksimum swobody i wygody. W stale uzupełnianej ofercie MK Plastimex znajdą Państwo produkty odpowiednie dla wykonywanego stanowiska i spełniające także inne kryteria. W przeciwnym razie możemy zaproponować realizację niestandardowego zamówienia lub personalizację sprzętu, aby dostosować go do Państwa potrzeb. W takiej sytuacji lub w przypadku innych pytań związanych z asortymentem, uprzejmie prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie dostarczyć Państwu obuwie BHP, jakiego Państwo potrzebują.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl