Kategorie

Na podłożu płóciennym

Wiele zadań remontowych wymaga dokładnego szlifowania powierzchni — zarówno, jeśli chodzi o naprawy w mieszkaniu, jak i renowacje samochodów. Nie można się jednak zabrać za te prace bez odpowiedniego sprzętu, a chodzi o papier ścierny na płótnie. Chcecie się w niego zaopatrzyć? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście! U nas znajdziecie płótno ścierne w różnych wariantach!

Czytaj więcej

Najlepszy papier ścierny do obróbki ręcznej
Wygładzenie powierzchni to zadanie pozwalające zarówno na przygotowanie powierzchni do danego zadania, jak i jej odpowiednie wykończenie. Przykład? Jeśli chodzi o szlifowanie przygotowujące dany materiał, to jest ono stosowane jak choćby w lakiernictwie. W pierwszej kolejności dany element należy wygładzić, a następnie nanosi się na niego tak zwany podkład, by następnie położyć właściwą warstwę lakieru. Z kolei pod względem szlifowania końcowego, widać to w pracach stolarskich albo w przemyśle metalurgicznym. Do czego to służy? Z jednej strony w grę wchodzi estetyka, ale z drugiej też bezpieczeństwo, gdyż wystające nierówności mogłyby doprowadzić do skaleczenia.

W naszej ofercie możecie znaleźć płótno ścierne w arkuszach różnej ziarnistości, dzięki czemu idealnie dopasujecie papier do danego zadania. Potrzeba czegoś delikatniejszego? A może wręcz przeciwne — czegoś wyjątkowo szorstkiego? Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas! Sprzedawany przez nas asortyment nada się do wygładzania metalu oraz drewna, a na dodatek oprócz obróbki ręcznej oferowany papier ścierny to płótno, które możecie zamontować na cykliniarce. Nie wiecie, co wybrać, aby akcesorium spełniło swoje zadania na przysłowiowy medal? W takim przypadku zachęcamy do kontaktu, a nasi specjaliści udzielą kompleksowej pomocy od A do Z!

Filtruj produkty

Producent
Podłoże

Aktywne filtry:

    Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
    Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
    Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl