Kategorie

Na podłożu papierowym

Wykończenie płaskich powierzchni takich jak ściany czy sufit to jedno z podstawowych zadań, które należy wykonać przed nałożeniem kolejnych warstw. Przecież nie można wyobrazić sobie malowania na chropowatej i nierównej powierzchni. Dałoby to nieestetyczny efekt, a dodatkowo po krótkim czasie farba mogłaby zacząć się łuszczyć. No dobrze, ale w takim razie jak wykonać fachowy szlif? Pomocna podczas tego zadania okaże się porządna szlifierka i dołączone do niej krążki ścierne 225 mm!

Czytaj więcej

Krążek do żyrafy - co to takiego?

Jednym z wariantów proponowanych przez nas krążków są modele przeznaczone do tak zwanej żyrafy. Co to takiego? Jest to potoczne określenie na specjalistyczną szlifierkę do gipsu, posiadającą charakterystyczny teleskopowy wysięgnik. Dzięki tym urządzeniom można w prosty sposób przeprowadzić szlifowanie gładzi gipsowych. By jednak to umożliwić, trzeba się jeszcze zaopatrzyć w krążki ścierne do żyrafy. Oczywiście to nie wszystko, co możemy zaproponować!

W poniższej kategorii proponujemy krążki do żyrafy i wszelkich innych szlifierek, pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu możecie mieć pewność, że przeprowadzane z ich wykorzystaniem prace budowlane przebiegną sprawnie, a co dla wielu osób najważniejsze - w relatywnie czystym otoczeniu. Jak to możliwe? Niektóre szlifierki, jak na przykład wspomniana wcześniej żyrafa, są połączone z odkurzaczem, pochłaniającym pozostałości przez otwory, w które może być wyposażony papier do żyrafy 225, 115, 150 lub 96 mm!

Najlepsze krążki do szlifierek

Oferowane krążki ścierne zostały wyprodukowane na papierze wysokiej jakości, które można w prosty sposób osadzić na tarczy szlifierki. Po założeniu materiału wystarczy go zabezpieczyć i można zabrać się do pracy. Do czego z kolei przyda się krążek ścierny 225? Ze względu na ich względną „delikatność”, najczęściej są używane do prac wykończeniowych. W grę wchodzi między innymi szlifowanie ścian, sufitów, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, tworzywa sztucznego, farb czy też drewna. Z kolei najniższa z gradacji - 96 mm - nada się do obróbki drewna, a nawet metalu.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite warianty krążków, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie wszelkich prac. Różnią się między sobą przede wszystkim samą konstrukcją, jak i średnicą. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - zachęcamy do zakupu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Filtruj produkty

Producent
Podłoże

Aktywne filtry:

    Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów
    Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów
    Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl