Kategorie

Włóknina szlifierska w rolkach

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Włóknina szlifierska w rolkach to materiał szlifierski, który jest stosowany do szlifowania wielu powierzchni. Jest ona dostępna w różnych grubościach i gęstościach, co umożliwia korzystanie z niej w zakładach produkcyjnych czy warsztatach.

Włóknina szlifierska, jak sama jej nazwa wskazuje, składa się z włókien – najczęściej są to syntetyczne włókna poliestrowe. Niekiedy używa się także do jej produkcji włókien szklanych lub naturalnych, czyli lnu bądź bawełny. Te z kolei zostają sklejone żywicą syntetyczną z ziarnami ściernymi. Ostatnie to nic innego jak, chociażby tlenek glinu, czyli korund. Mają one dużą twardość i są skuteczne w szlifowaniu wielu twardych materiałów.

Koła z włókniny sprasowanej w naszej ofercie

Włóknina szlifierska w rolkach dostępna w naszym sklepie internetowym to nie tylko produkt wysoce funkcjonalny, ale również oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie. W hurtowni MK Plastimex otrzymasz ją w opcji różnych parametrów technicznych i o innych grubościach ziaren ścierających, które pomogą Ci w procesie skutecznego szlifowania i usuwania zanieczyszczeń powierzchni.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, że wybierając włókninę szlifierską z MK Plastimex, otrzymasz produkt spełniający w bardzo korzystnej cenie.

Jakie zastosowanie ma włóknina szlifierska w rolkach?

Jak już wiesz, włóknina szlifierska ma głównie za zadanie uszlachetniania powierzchni, na przykład tworzyw sztucznych. Jednakże stosowana jest ona na naprawdę szeroką skalę w przeróżnych branżach, takich jak stolarstwo. Może być również używana do wygładzania nierówności i przygotowania powierzchni przed malowaniem lub lakierowaniem.

Poza tym bardzo przydaje się w trakcie domowego remontu. Z powodzeniem wykorzystasz ją do czyszczenia betonowych podłóg, kafelek, płytek, szkła i innych materiałów. Poza tym użyjesz jej przed malowaniem ściany czy mebli. Nie tylko usunie ona pozostałości farby lub lakieru, ale i doskonale wyrówna powierzchnię.

Krążki z włókniny i nie tylko!

Włóknina na rolce to tylko jeden z produktów, który znajdziesz w bogatej ofercie naszej hurtowni. Jesteśmy ekspertami, dlatego codziennie staramy się kompletować asortyment bardzo dokładnie. Stąd też kupisz w MK Plastimex wiele akcesoriów do narzędzi. Są to między innymi tarcze do cięcia i szlifowania, pasy beznkońcowe, narzędzia diamentowe, takie jak wiertła koronkowe czy tarcze do pilarek stołowych. Poza tym otrzymasz u nas odzież roboczą. Serdecznie zapraszamy!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl