Kategorie

Ściernice listkowe nasadzane

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Pokazuje 21 - 21 z 21 elementów
  Pokazuje 21 - 21 z 21 elementów

  W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo ściernice listkowe nasadzane marki Klingspor. Ściernice te mogą znaleźć zastosowanie w wielu obszarach, zarówno do obróbki powierzchni płaskich, jak i profilowanych, a także w zasadzie do wszystkich rodzajów materiałów. Z uwagi na swoje parametry ściernice te idealnie nadają się jednak do szlifowania precyzyjnego i wykończeniowego profilowanych powierzchni i trudno dostępnych miejsc.

  Czytaj więcej

  Zastosowanie ściernic listkowych nasadzanych

  Ściernice listkowe nasadzane są dedykowane głównie do obróbki wykończeniowej, której celem jest uzyskanie powierzchni bardzo delikatnej. Ich zastosowanie gwarantuje jednolity obraz szlifu, bardzo dobre wykończenie obrabianej powierzchni, niską chropowatość, wygodne i miękkie szlifowanie oraz idealne dopasowanie do elementu podlegającego obróbce.

  Ściernice te mogą być również stosowane do czyszczenia i polerowania powierzchni, usuwania rdzy, farby i korozji. W naszej ofercie znajdą Państwo również ściernice listkowe walcowe do satynowania.

  Ściernice nasadzane mają takie same właściwości ścierne jak ściernice listkowe trzpieniowe. Optymalna wydajność i żywotność ściernic nasadzanych osiągana jest przy prędkości skrawania 38-42 m/s, ale jest ona uzależniona również od rodzaju obrabianego materiału, zastosowanej ściernicy i urządzenia.

  Budowa ściernic nasadzanych i dedykowane elektronarzędzia

  Ściernice listkowe nasadzane zbudowane są z wysokiej jakości, wachlarzowo i promieniście ułożonych lamelek (listków ściernych) z nasypem z elektrokorundu. Lamelki są zatopione w rdzeniu żywicznym. Dzięki swojej budowie ściernice nasadzane idealnie dopasowują się do obrabianych elementów i zapewniają miękki szlif.

  W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo ściernice o zróżnicowanych rozmiarach i gradacjach ziarna od 40 do 320. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Klingspor jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia również na ściernice o niestandardowych wymiarach.

  W zależności od wymiarów ściernic listkowych nasadzanych, można je stosować w szlifierkach kątowych, szlifierkach prostych, wiertarkach, wałach giętkich, stacjonarnych szlifierkach wrzecionowych czy szlifierkach do satynowania. Mocowanie na wrzecionie maszyny odbywa się w przypadku niektórych modeli z wykorzystaniem talerzyków mocujących (również dostępnych w naszej ofercie).

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl