Kategorie

Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 20 z 77 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 77 elementów

  Tarcze diamentowe do szlifierek cechują się bardzo dużą trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sytuacjach, z którymi nie radzą sobie inne rodzaje tarcz. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości narzędzia diamentowe do szlifierek kątowych, które sprawdzą się zarówno podczas cięcia betonu, gresu czy płytek, jak również w czasie prac dekarskich.

  Tarcze diamentowe do zadań specjalnych

  Szlifowanie oraz cięcie z pomocą szlifierki kątowej nie zawsze jest prostym zadaniem. Czasami trzeba zająć się materiałami bardzo twardymi lub też niezwykle kruchymi, które łatwo ulegają uszkodzeniu. Do tego rodzaju prac koniecznie należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. W trudnych warunkach świetnie sprawdzają się tarcze diamentowe, które ze względu na użycie najtwardszego znanego surowca, jakim jest diament, pozwalają na obróbkę nawet najbardziej wymagających materiałów.

  W przypadku przecinania glazury, terakoty czy klinkieru, które nietrudno uszkodzić, polecamy tarcze do cięcia twardych i kruchych materiałów pozwalające na uzyskanie dużej precyzji i zminimalizowanie ewentualnych uszkodzeń. Jeśli natomiast chcesz uzyskać efekt gładkich krawędzi podczas przecinania kafli lub glazury, warto zwrócić uwagę na specjalne tarcze do cięcia płytek.

  Narzędzia diamentowe to także możliwość zajmowania się twardymi materiałami takimi jak beton zbrojony czy krawężniki. Idealnie sprawdzą się w tej sytuacji tarcze diamentowe do cięcia betonu. Gdy natomiast myślisz o sprzęcie, którego użyjesz w różnych warunkach, najlepszą opcją będą tarcze diamentowe uniwersalne.

  Narzędzia diamentowe dla profesjonalistów

  W naszej ofercie znajdziesz narzędzia, które znakomicie sprawdzą się na placu budowy. Profesjonaliści bez wątpienia docenią ich wysoką jakość oraz wytrzymałość, które przyczynią się do usprawnienia pracy. Szczególnie polecamy tarcze diamentowe dla dekarzy. Specjaliści od dachów potrzebują bowiem sprzętu, z pomocą którego osiągną efekt gładkich krawędzi. Taki właśnie zapewniają na przykład tarcze marki Klingspor wyposażone w specjalne uzębienie „turbo”, które ogranicza występowanie wyłamań oraz wykruszeń podczas obróbki ceramicznych dachówek. Dzięki takim tarczom praca dekarzy przebiegnie szybko i bez większych problemów. 

  Tarcze diamentowe to również godne polecenia rozwiązanie dla brukarzy, którzy na co dzień pracują z twardym, a jednocześnie kruchym betonem. Idealną opcją będą dla nich tarcze diamentowe do cięcia betonu, jak również te przeznaczone do cięcia kruchych i twardych materiałów. Dzięki szerokiemu wyborowi tych narzędzi w naszej hurtowni każdy profesjonalista odnajdzie coś, co uczyni jego pracę jeszcze wygodniejszą.

  Odpowiednia tarcza do każdej szlifierki

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szlifierki kątowe to szeroka gama produktów i mogą one posiadać różnorakie parametry. Dlatego w naszym sklepie znajdują się rozmaite narzędzia diamentowe, które pasują do wielu modeli szlifierek. Zwróć uwagę zwłaszcza na średnicę otworu montażowego tarczy, gdyż to tam często uwidacznia się różnica między modelami. Jeśli wybierzesz tarczę z nieodpowiednim otworem, nie będziesz mógł z niej skorzystać lub narazisz się na niebezpieczeństwo.

  Równie istotną kwestią jest średnica całej tarczy – im jest większa, tym głębsze cięcie będziesz mógł wykonać. Jednak nie wszystkie szerokości tarcz pasują do każdej szlifierki, która ograniczona jest kształtem obudowy. Dokładnie sprawdź zatem parametry posiadanej szlifierki, zanim zdecydujesz się na zakup.

  Nie tylko szerokie zastosowanie

  Tarcze do szlifierek to akcesoria, które ulegają znacznemu zużyciu podczas pracy. Jednak jeśli zdecydujesz się na produkty renomowanego producenta, ich żywotność będzie bez wątpienia większa niż w przypadku tańszych tarcz. Najlepiej jednak połączyć wysoką jakość oraz przystępną cenę i właśnie taka idea przyświeca naszej hurtowni. Wybierając u nas tarcze diamentowe marki Klingspor, decydujesz się na certyfikowany sprzęt, a dodatkowo nie przepłacasz. Kupuj mądrze z MK Plastimex!

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl