Kategorie

Tracze diamentowe do pił spalinowych

Filtruj produkty

Producent
Grubość tarczy

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
  Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

  Narzędzia diamentowe do pił spalinowych to niezwykle wytrzymałe i precyzyjne akcesoria, które swoje zastosowanie znajdują w gałęziach przemysłu i budownictwa. Narzędzia wykorzystuje się między innymi do wykonania precyzyjnych otworów w posadzkach oraz płytkach ceramicznych. Narzędzia diamentowe najczęściej jednak przydadzą się podczas wiercenia w betonie, cięcia stopów i konstrukcji z żelbetu, prac hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych i instalacji grzewczych.

  Narzędzia diamentowe do przecinarek spalinowych to przede wszystkim tarcze diamentowe, które poradzą sobie z najtwardszymi materiałami. W asortymencie naszego sklepu oferujemy tarcze od sprawdzonego producenta, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję zakupu najwyższej klasy, profesjonalnego sprzętu. Nasze narzędzia diamentowe do pił spalinowych mają różne wymiary i grubość tarczy, dlatego osoby zainteresowane kupnem wytrzymałych akcesoriów bez problemu znajdą sprzęt w 100% spełniający wymagania.

  Tarcze diamentowe do cięcia – zalety

  Tarcze diamentowe są wykonane najczęściej ze stopu metali lekkich, a krawędzie zostały pokryte sproszkowanymi drobinkami syntetycznego diamentu, które wtopiono w metalowe spoiwo. Po poddaniu całości obróbce termicznej otrzymujemy wytrzymalsze od tradycyjnych dysków tnących narzędzia diamentowe do pił spalinowych.

  Tarcze nie tępią się tak, jak pozostałe sprzęty z tej kategorii. Mają również szerokie zastosowanie, ponieważ sprawdzą się jednocześnie w pracy z kamieniem, jak i piaskowcem i tworzywem sztucznym. Tarcze diamentowe poradzą sobie nawet z bardzo delikatnymi materiałami np. z porcelaną. Narzędzia ze względu na wzmocnione korpusy są bardzo odporne, więc zapewniają o wiele dłuższą żywotność sprzętu. Oznacza to, że nie musimy się zamartwiać ciągłymi wymianami tarcz w swojej pile spalinowej.

  Narzędzia diamentowe do pił spalinowych – dlaczego warto używać?

  Technika diamentowa umożliwia precyzyjne i szybkie cięcie twardych materiałów budowlanych. Są odpowiednie nawet do cięcia betonu zbrojonego lub cięcia asfaltu. Narzędzia diamentowe do pilarek stołowych są świetnym urządzeniem wykorzystywanym na budowie, ponieważ pozwalają przeprowadzić prace w trudnodostępnych miejscach, obniżyć poziom hałasu, a nawet wyeliminować drgania. Nadmierne drgania mogę negatywnie wpłynąć na wytrzymałość konstrukcji. Przy użyciu pił spalinowych z tarczami diamentowymi mamy pewność, że konstrukcja nie ulegnie uszkodzeniu.

  Narzędzia diamentowe do pił spalinowych są warte uwagi, ponieważ są to tarcze o wysokiej wydajności, agresywności i długim użytkowaniu. Podczas pracy krótkie uzębienie narzędzia pozostawia gładkie krawędzie cięcia, dzięki czemu nie musimy wykonywać poprawek lub szlifowania, tym samym oszczędzając czas. Oferowane w naszym sklepie produkty to najwyższej jakości tarcze diamentowe, które pomogą zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, wykonać wszystkie, nawet najbardziej wymagające prace. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się niezwykłą wytrzymałością narzędzi diamentowych!

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl