Arkusz ścierny samoprzyczepny 93x178 mm, Klingspor PS 33 BK GL 17 Zobacz większe

Arkusz ścierny samoprzyczepny 93x178 mm, Klingspor PS 33 BK GL 17

4014855022267

Nowy produkt

Arkusz ścierny samoprzyczepny 93x178 mm, Klingspor PS 33 BK GL 17

1,05 zł brutto

0,85 zł netto

Opis produktu

Arkusz ścierny samoprzyczepny do szlifierek KLINGSPOR PS 33 BK

Arkusze ścierne z papieru marki KLINGSPOR są materiałem ściernym przeznaczonym głównie do obróbki farb, lakierów, szpachli, gipsu, tynków i drewna. Doskonale sprawdzają się przy pracach remontowych, przy usuwaniu starych powłok lakierniczych, przy produkcji drewnianej czy szlifowaniu szpachli. Jako element mocujący zastosowano rzep o mocnym chwycie, pozwalający zamocować arkusze w szlifierkach oscylacyjnych i ręcznych kostkach do szlifowania (uchwytach piankowych). Jako ziarno zastosowano standardowy elektrokorund, ścierniwo twarde i ciągliwe. Produkt posiada nasyp półotwarty. Jest to doskonały kompromis między odprowadzaniem materiału a agresywnością szlifu. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary, dopasowane pod normy panujące na rynku elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. KLINGSPOR w tym modelu i wymiarze oferuje 1 granulację - P100. Arkusze PS 33 BK są uzupełnieniem o brakujące granulacje modelu PS 33 CK. Inne modele i wymiary arkuszy znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Arkusz ścierny - budowa i nasyp

Arkusze ścierne PS 33 BK wykonane są na podłożu z papieru, w połączniu z nasypem z elektrokorundu. Papier B jest podkładem lekkim, nadającym się do rwania i cięciaJako ziarno zastosowano elektrokorund (tlenek glinu). Jest to najbardziej uniwersalne ścierniwo, doskonale sprawdzające się w farbach, lakierach, szpachlach i wielu innych materiałach. W arkuszach zastosowano nasyp półotwarty. Ziarno w nim zajmuje 70-90% powierzchni krążka (dla porównania: otwarty: 50-70% ; nasyp zamknięty: ponad 90%). Nasyp półotwarty zapewnia dobre odprowadzanie materiału w połączeniu w wysoką skutecznością szlifu. Jako mocowanie zastosowano materiał czepny (rzep).

Arkusz ścierny - zastosowanie

Arkusze PS 33 BK wykorzystywane są głównie do szlifowania farb, lakierów, szpachli, gipsu, tynków i drewna. Produkt sprawdza się w szlifowaniu gładzi szpachlowych, matowaniu powierzchni pod lakier, usuwanie starych powłok, nadawaniu odpowiedniego kształtu elementom drewnianym, szlifowaniu desek, profili drewnianych i innych elementów konstrukcyjnych. Dodatkowo arkuszem możemy obrabiać elementy z tworzyw sztucznych. Zalety PS 33 BK doceni wiele branż, m.in. malarze, firmy budowlane, cała branża obróbki drewna, zakłady produkcyjne czy przydomowi majsterkowicze.

Parametry:

  • wymiar w mm: 93x178
  • forma otworów: GL 17 - 8 otworów odpylających ø 10 mm
  • obszar zastosowania: farby, lakier, szpachle, drewno
  • możliwe obszary zastosowania: tworzywa sztuczne
  • rodzaj ziarna: elektrokorund
  • podłoże: papier typu B
  • nasyp: półotwarty
  • dostępne granulacje: 100
  • opakowanie zawiera 100 sztuk arkuszy (ogłoszenie dotyczy 1 sztuki)

Numer artykułu Szerokość w mm Średnica w mm Granulacja Forma otworu Opakowanie Kod EAN (opakowanie)
149138
93 178 150 GL 17 100 sztuk 4014855022267


POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl