Ściernica listkowa wypukła 125 mm, 3M Crab

Nowy produkt

Ściernica listkowa ceramiczna wypukła 125 mm, 3M Crab

15,99 zł brutto

13,00 zł netto

Opis produktu

Ściernica listkowa ceramiczna na podłożu 3M

Dyski lamelkowe CRAB to niezastąpione narzędzie w dziedzinie obróbki metali i stali. Ich sercem jest ziarno ścierne ceramiczne, które stanowi niezawodne wsparcie w procesie kształtowania, wykańczania i przygotowywania powierzchni. To właśnie dzięki wyjątkowym właściwościom ceramicznego ziarna ścierne, ściernica listkowa CRAB wyróżnia się niezrównaną agresywnością. Ziarno ceramiczne zostało specjalnie wzbogacone o innowacyjny dodatek chłodzący. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu, kontrola temperatury pracy jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Nie tylko efektywnie usuwasz materiał, ale również utrzymujesz optymalną temperaturę, co przekłada się na doskonałą precyzję i trwałość narzędzia.

Ściernica listkowa CRAB została stworzona z myślą o wyjątkowych wyzwaniach, jakie stawia przed Tobą obróbka stali nierdzewnej i stali zwykłej. To produkt, który nie tylko sprosta Twoim oczekiwaniom, ale przekroczy je. Dedykowana konstrukcja sprawia, że doskonale radzi sobie z trudnymi materiałami, zapewniając niezawodne i imponujące wyniki.

Nie zapominajmy również o podłożu marki 3M, które jest solidnym fundamentem dla ściernicy listkowej CRAB. To gwarancja nie tylko efektywności, ale również trwałości i niezawodności. Dzięki temu połączeniu, zyskujesz narzędzie gotowe do podjęcia wyzwań obróbki stali na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz produktu, który wyznacza nowe standardy w dziedzinie obróbki metali, nasza ściernica listkowa CRAB na podłożu 3M jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. To więcej niż narzędzie – to partner w osiąganiu doskonałych rezultatów.

Parametry:

  • średnica w mm: 125
  • otwór w mm: 22,23
  • forma: wypukła
  • główny obszar zastosowań: stal, stal szlachetna
  • rodzaj ziarna: elektrokorund ceramiczny
  • podstawa talerzowa: włókno szklane
  • tarcze do zastosowania w szlifierkach kątowych
  • dostępne granulacje: 40, 60, 80
  • opakowanie zawiera 10 sztuk ściernic (ogłoszenie dotyczy jednej ściernicy)


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl