Kategorie

Rolki ścierne

Nasza oferta wyrobów ściernych nasypowych obejmuje również wysokiej jakości rolki ścierne, przeznaczone zarówno do szlifowania ręcznego, jak i do zastosowania przy użyciu elektronarzędzi. Paleta rolek ściernych dostępnych w hurtowni MK Plastimex obejmuje rolki na różnych rodzajach podłoża, w tym przede wszystkim rolki na podłożu papierowym, na podłożu płóciennym, czy na podłożu z włókniny szlifierskiej.

Czytaj więcej

Zastosowanie rolek ściernych

Dostępne w naszej hurtowni rolki z materiałów ściernych nasypowych są idealnym rozwiązaniem do łatwego i szybkiego szlifowania, polerowania metalu lub drewna, stępiania ostrych krawędzi, obróbki profili i płaskich powierzchni, wygładzania gipsu, ale też usuwania rdzy, nalotów i farb. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że mogą być urywane na wymaganą długość.

W naszej ofercie znajdą Państwo również rolki dedykowane do prac specjalistycznych, np. produkty dedykowane do szlifowania konkretnych materiałów, w tym przykładowo drewna twardego, płyt MDF, farb, lakierów i szpachli, stali i stali szlachetnej.

Nasz asortyment składa się również z rolek na podłożu papierowym na gąbce (zapewniające bardzo delikatny szlif i dopasowanie do kształtów i profili), na piance, na podłożu płóciennym pokryte grafitem (redukuje tarcie i temperaturę szlifu, a także zapewnia spokojną i równomierną obróbkę), czy też rolek na podłożu z siatki ściernej (zapewniające bezpyłowe szlifowanie). Na uwagę zasługują również rolki z włókniny szlifierskiej, które świetnie sprawdzą się do szlifowania wykończeniowego i umożliwiają uzyskanie najwyższej jakości obraz szlifu, szczególnie stali nierdzewnej.

Najwyższa jakość narzędzi

Rolki ścierne z naszej oferty to produkty o najwyższej jakości wykonania. Stworzone z materiałów nasypowych stanowią idealne rozwiązanie do różnego rodzaju podłoża i powierzchni. Ich konstrukcja pozwala na zoptymalizowanie obróbki ściernej i docierania. Użyty do ich produkcji materiał jest elastyczny i ekonomiczny, co sprawia, że materiał odznacza się długą żywotnością. Dzięki zastosowaniu żywicy syntetycznej rolki ścierne odporne są na urywanie się podczas pracy, pozwalając tym samym na nieprzerwane korzystanie z narzędzi. Ze względu na różnorodne wymagania oferujemy Państwu także rolki z wielu innych ziaren ściernych, w tym węglika krzemu, które wyróżniają się ostrą krawędzią i dużą twardością. Tak skonstruowane rolki ścierne zapewniają szybkie i efektywne wykonywanie pracy.

Dostępne wymiary i granulacje

Co prawda rolki ścierne dostępne są w standardowej długości 30 lub 50 metrów, ale w naszej hurtowni mogą Państwo nabyć materiały ścierne na mniejsze, w zasadzie dowolne długości.

Rolki ścierne dostępne są w różnych szerokościach i granulacjach (od P16 nawet do P800). Jako oficjalny dystrybutor materiałów ściernych marek Klingspor i Norton jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu rolki o niestandardowych wymiarach (od 10 mm do 300 mm) i granulacjach według indywidualnego zapotrzebowania.

Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl