Kategorie

Kamizelki ostrzegawcze

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy, w którym istnieje duże ryzyko wypadku? Podstawą jest oczywiście jak najlepsza widoczność! Właśnie z tego względu w wielu zakładach według wewnętrznych regulaminów nakazuje się noszenie odpowiedniego uniformu. Co to takiego? Kamizelki ostrzegawcze, w które możecie zaopatrzyć się w naszym sklepie!

Czytaj więcej

Podstawowy element BHP, czyli kamizelki robocze
W jakich zakładach najczęściej można się spotkać z koniecznością noszenia kamizelki odblaskowej? Są to między innymi magazyny wysokiego składowania, firmy produkcyjne oraz ogólnie pojęte budownictwo. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Na ogół zaleca się noszenie tego rodzaju odzieży roboczej w trakcie spacerów po zmierzchu, a nawet podczas jazdy rowerem. Dzięki temu każdy na 100% zostanie zauważony przez resztę uczestników ruchu drogowego. W efekcie zwiększone zostanie bezpieczeństwo. W przypadku miejsc pracy działa bardzo podobna zasada — kamizelka robocza męska poprawi widoczność na przykład na magazynie, w którym nietrudno o wypadek, chociażby ze względu na szybko poruszające się wózki widłowe.

Kamizelki robocze męskie w wielu wariantach
W naszym sklepie możecie zaopatrzyć się w kamizelki, które wykonano z wytrzymałego poliestru o gramaturze 120 g. Dzięki temu uniformy są odporne na uszkodzenia oraz nadają się do korzystania z nich w każdych warunkach. A co z kwestią dopasowania? Nasze kamizelki męskie robocze udostępniamy w naprawdę wielu wariantach pod względem rozmiarów — od M do 6XL w przypadku pomarańczowych, a do 8XL, jeśli w grę wchodzą modele seledynowe.

Każda kamizelka męska robocza spełnia niezbędną normę EN2047 klasy 2, więc wyróżniają się odpowiednimi parametrami, dzięki którym są między innymi polecane dla drogowców. W naszej ofercie możecie również znaleźć kamizelki odblaskowe przeznaczone dla dzieci! Jesteście zainteresowani? Jeżeli tak, to zachęcamy serdecznie do kontaktu oraz zakupów!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl