Kategorie

Pasy bezkońcowe na podłożu papierowym

Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów

Do bogatej oferty materiałów ściernych w asortymencie MK Plastimex należą m.in. pasy bezkońcowe na podłożu papierowym. W wielu zastosowaniach takie produkty to trafniejszy wybór niż pasy szlifierskie na podłożu płóciennym, poliestrowym, czy też włókninowym. Pasy ścierne bezkońcowe najlepiej spisują się w pracy z narzędziami do szlifowania – przekonaj się!

Pasy ścierne bezkońcowe na podłożu papierowym

Produkty w tej sekcji hurtowni MK Plastimex to pasy bezkońcowe z papieru ściernego, czyli zamknięte taśmy do szlifowania. Wystarczy wyselekcjonować odpowiedni model, zamontować go na wybranym narzędziu i rozpocząć pracę. To niezastąpione materiały ścierne m.in. w przemyśle meblarskim oraz zakładach obróbki metali.

Za pomocą naszych artykułów przeprowadzisz szlifowanie:

  • stali szlachetnej,
  • metali nieżelaznych,
  • drewna,
  • tworzyw sztucznych,
  • gumy,
  • szkła.

Zazwyczaj prezentowane taśmy szlifierskie są wykorzystywane do szlifowania maszynowego za pomocą pilników taśmowych, szlifierek stacjonarnych, a nawet wiertarek. Aby zapewnić idealne dopasowanie materiału do urządzenia, prezentujemy pasy bezkońcowe w różnych wymiarach. Zobacz, które z nich sprawdzą się w Twoim projekcie – weź przy tym pod uwagę zarówno szerokość, jak i długość. Pasy bezkońcowe szerokie stosowane są najczęściej szlifierkach stacjonarnych, do obróbki płaszczyznowej na sucho, elementów drewnianych lub metalowych. Pasy bardzo wąskie stosuje się w pilnikach mechanicznych z napędem pneumatycznym lub elektrycznym. . Pasy bezkońcowe są również z powodzeniem stosowane w szlifierkach CNC.

W hurtowni MK Plastimex znajdziesz również pasy bezkońcowe na podłożu płóciennym – sprawdź obydwa warianty pasów, aby znaleźć rozwiązanie dostosowane do swojego projektu. Warto jednak pamiętać, że papierowe pasy do obróbki drewna i innych materiałów są mniej elastyczne, ale najczęściej tańsze niż pasy płócienne, dlatego świetnie sprawdzają się do prac ręcznych.

Taśmy szlifierskie bezkońcowe Klingspor

Nasza hurtownia materiałów ściernych to autoryzowany dystrybutor artykułów Klingspor. Ta marka od ponad stu lat dostarcza wysokiej jakości takie produkty do szlifowania jak pasy bezkońcowe na podłożu papierowym – z pewnością warto dołączyć do rosnącej grupy ich klientów.

Mimo bogatego asortymentu w naszej hurtowni zdarza się, że klienci nie znajdują produktów o wymaganych parametrach. Czy Ty też należysz do tej grupy? Zwróć się do nas! Stale poszerzamy ofertę MK Plastimex tak, aby odpowiadała potrzebom odbiorców. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Możemy także przesłać Ci produkt ścierny „szyty na miarę” – zadzwoń lub opisz swój problem w mailu, a postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl