Kategorie

Rolki ścierne na podłożu papierowym

Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów

Specjalnością hurtowni MK Plastimex są materiały ścierne, dlatego w tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie zróżnicowane rolki na podłożu papierowym. To wyjątkowo przydatne produkty znajdujące szerokie spektrum zastosowań, dlatego z pewnością warto mieć je w profesjonalnym zakładzie lub przydomowym garażu. Prezentujemy kilka rodzajów rolek ściernych, z których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie – przekonaj się!

Rolka na podłożu papierowym do szlifowania płaszczyzn ręcznie i nie tylko

W tej kategorii zgromadziliśmy wiele rodzajów rolek ściernych – każda z nich ma nieco odmienne parametry, aby umożliwić Ci odnalezienie idealnego materiału ściernego. Na co zwrócić uwagę przy zakupie rolek ściernych? Koniecznie sprawdź ich wymiary, zwłaszcza jeśli planujesz pracę maszynową. Kluczowym aspektem jest również rodzaj i kształt obrabianego materiału.

Do szlifowania ręcznego nie potrzebujesz dokładnych wymiarów – wystarczy, że rolka ścierna będzie odpowiednio duża, aby pokryć powierzchnię przedmiotu i umożliwić Ci efektywną, komfortową pracę. Każda rolka ścierna prezentowana w tej kategorii może być zastosowana ręcznie lub maszynowo – wszystko zależy od Ciebie.

Do czego można wykorzystać rolki ścierne?

Szlifowanie powierzchni wymaga, aby dopasować rolki ścierne do danego materiału. Mowa tutaj nie tylko o wymiarach rolek, ale również ziarnie i jego grubości oraz sposobie jego nasypu. Dzięki manipulowaniu tymi czynnikami producent może osiągnąć wiele zróżnicowanych rolek ściernych dostosowanych do innych powierzchni.

W naszym sklepie znajdziesz rolki ścierne na podłożu papierowym do szlifowania:

  • farb i lakierów,
  • drewna, szpachli i gipsu,
  • tworzywa,
  • metalu.

Kształt szlifowanych elementów nie ma przy tym znaczenia – możesz poddawać obróbce profile, płaskie powierzchnie czy elementy kształtowane. Grube ziarno na rolkach najlepiej nadaje się do szlifowania zgrubnego, a drobne – wykończeń.

Klingspor – rolka na podłożu papierowym

MK Plastimex to autoryzowany dystrybutor materiałów ściernych znanej na całym świecie marki Klingspor. Rolka na podłożu papierowym pochodząca od tego producenta to więc wyrób o dobrej relacji ceny do skuteczności – przekonała się o tym duża grupa naszych klientów.

Jeśli w naszej bogatej ofercie nie znajdziesz materiałów ściernych, które pomogą Ci zrealizować dany projekt, skontaktuj się z nami. Staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów, dlatego stale uzupełniamy asortyment sklepu internetowego. Z powodzeniem przygotujemy dla Ciebie również niestandardowe produkty ścierne albo elementy personalizowane – przekonaj się!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl