Kategorie

Rękawice robocze

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 20 z 130 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 130 elementów

  Jednym z podstawowych elementów odzieży ochronnej są rękawice robocze. Ten środek ochrony osobistej umożliwia bezpieczną pracę w różnych warunkach i osłania dłonie przed wieloma zagrożeniami. W naszym asortymencie znajdują się rękawice ochronne producentów uznawanych za liderów branży. Należą do nich przede wszystkim firmy REIS i OGRIFOX, które tworzą odzież z myślą o użytkownikach. Dzięki temu rękawice chętnie wybierane są przez pracowników z różnych branż.

  Odpowiedni dobór rękawic roboczych – bawełnianych i wszelkich innych – wymaga poznania środowiska, w jakim będą wykorzystywane. Warto więc w pierwszej kolejności ocenić zagrożenia wynikające z wykonywanej pracy. Kolejnym krokiem powinien być dobór rozmiaru rękawic ochronnych. Producenci rękawic zazwyczaj oznaczają ich rozmiar na wierzchniej części. Tylko dobrze dobrane rękawice mogą zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy.

  Poliestrowe rękawice robocze

  Tkanina poliestrowa uznawana jest za stosunkowo wytrzymałą i bezpieczną, a także niechłonącą wilgoci. W związku z tym rękawice z tego materiału cieszą się dużym zainteresowaniem. Większość rękawic roboczych przeznaczonych jest do precyzyjnych prac. Poliestrową tkaninę najczęściej powleka się elastycznym nitrylem lub podobnym materiałem. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy można wybrać jedynie nakrapiane lub częściowo powlekane rękawice ochronne. Producent REIS dostarcza też akcesoria całkowicie pokryte nitrylem, przeznaczone do pracy z olejami. W ofercie posiadamy również rękawice gumowe.

  Rękawice z innych materiałów

  Do prac spawalniczych lub szlifierskich bardzo chętnie wybierane są rękawice robocze wykonywane ze skóry. Stosuje się w tym celu skórę bydlęcą lub świńską. Są one nie tylko bezpieczne, ale także bardzo przyjemne dla ciała i nie powodują podrażnienia. Często można też spotkać ocieplenie z kożuszka wewnątrz rękawic ochronnych. Producent REIS dostarcza także odzież wykonywaną z nylonu, która sprawdza się podczas prac z żywnością lub silikonami. W naszym asortymencie znajdują się też rękawice z ocieplanej dzianiny, które sprawdzają się przy pracy w niskich temperaturach.

  Rękawiczki bawełniane — ochronne wyposażenie dla każdego

  Jako zaufany dostawca roboczych rękawic ochronnych — bawełnianych, drelichowych, PCV oraz flokowanych — jesteśmy gotowi zaproponować ich różnorodne warianty do wyboru. Co wchodzi w grę? Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi rękawice blue bird, brukarskie, gospodarcze, grip, ogrodnicze, rybackie, rękawice wzmacniane, spawalnicze, ale też rękawice tkaninowe i robocze nakrapiane. Aż chce się rzec — do wyboru do koloru! Może nie są Państwo pewni w 100%, jakie rękawice bawełniane robocze okażą się strzałem w dziesiątkę? W takim przypadku zachęcamy do kontaktu, a chętnie doradzimy!

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl