Kategorie

Nauszniki ochronne

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Hałas oraz głośne dźwięki towarzyszą nam praktycznie na co dzień. W grę wchodzą roboty budowlane, korzystanie ze specjalistycznych maszyn, praca na lotnisku, a nawet i zadania do wykonania w ogrodzie. Zbyt duże natężenie dźwięków może okazać się groźne dla zdrowia, a konkretniej dla słuchu, ponieważ długotrwałe hałasy niekiedy prowadzą do jego częściowej utraty. Jak temu zapobiec? Najprostszym, ale i najlepszym rozwiązaniem są nauszniki ochronne, w które zaopatrzycie się w naszym sklepie!

Czytaj więcej

Narzędzia do ochrony słuchu w pracy
Ochronne nauszniki to coś, co przydaje się w wielu zróżnicowanych branżach. Wystarczy wyobrazić sobie pracę na lotnisku, biorąc pod uwagę, że hałas startującego samolotu wynosi aż 100 dB! Z tego względu wiele osób wykonujących swoje zadania bezpośrednio na płycie lotniska, musi zostać wyposażona przez swojego pracodawcę w odpowiednie wyposażenie — nauszniki ochronne. Nie inaczej jest w przypadku robót leśnych, a niekiedy nawet pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Nauszniki ochronne wykonane są z miękkiej pianki, która idealnie dopasowuje się do ucha. Niektóre prace — jak na przykład budowlane z użyciem młota pneumatycznego — trwają długi czas, a tym samym producent dołożył wszelkich starań, by były wygodne. Aby zapewnić jeszcze większy komfort, sprzęt wyposażono w kanaliki wentylacyjne, ale też pokryto je miękką i higieniczną folią. Jak wiele hałasu mogą ograniczyć takie nauszniki? Aż 31 dB!

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. W poniższej kategorii znajdziecie asortyment spełniający wszelkie standardy BHP, a tym samym możecie być pewni, że zwiększą zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort pracy. Macie jakieś pytania w związku z proponowanymi nausznikami? Jeśli tak, skontaktujcie się z nami, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wam pomóc!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl