Kategorie

Rękawice powlekane

Filtruj produkty

Producent
Rodzaj powleczenia

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 20 z 116 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 116 elementów

  W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo szeroką paletę rękawic ochronnych powlekanych różnego rodzaju materiałami, w tym w szczególności lateksem, nitrylem, PCV, poliuretanem, czy też rękawice nakrapiane. Każdy z materiałów wykorzystywanych do powleczenia ma specyficzną charakterystykę, dlatego wybór odpowiednich rękawic pozwala na zwiększenie efektywności i komfortu pracy.

  Do czego wykorzystać rękawice powlekane?

  Rękawice powlekane charakteryzują się powleczeniem chwytnej części produktu specjalną gumą. W zależności od potrzeb wyróżniamy między innymi rękawice ochronne powlekane wykonane z dzianiny lub nylonu, posiadające dodatkowe warstwy z wielu tworzyw. Rękawice gumowane mogą być wykorzystywane do ogólnych prac mechanicznych oraz w budownictwie, ogrodnictwie, chłodniach czy do obsługi młotów pneumatycznych, walców wibracyjnych lub ubijarek ręcznych. Wyróżniamy też specjalne rękawice brukarskie, antypoślizgowe czy ocieplane. Są wygodne w noszeniu, łatwe w czyszczeniu oraz trwałe. W ofercie znajdują się modele renomowanych producentów jak: REIS, OGRIFOX, UVEX i ANSELL.

  Rękawice powlekane – szerokie spektrum zastosowań

  Rękawice powlekane nitrylem stosuje się przede wszystkim tam, gdzie mamy styczność ze smarami i oleistymi substancjami. Są to produkty, które mają dobrą chwytność, dlatego zalecane są między innymi mechanikom samochodowym czy magazynierom. Rękawice poliuretanowe to z kolei rozwiązanie dedykowane pracy na produkcji. Do ich wytworzenia stosuje się polimerowe tworzywa sztuczne, które mają właściwość odwracalnej deformacji mechanicznej przy równoczesnym utrzymaniu ciągłości konstrukcji. Rękawice ochronne powlekane PCV są przeznaczone do prac przy niskich temperaturach i w środowisku chemicznym. Są bezpiecznym rozwiązaniem podczas styczności z kwasami, smarami, olejami. Inne zastosowanie mają rękawice powlekane gumą/lateksem. Zostały wykonane tak, aby zwiększyć chwytność i przyczepność trzymanych przedmiotów.

  Najtańszą i najczęściej spotykaną formą rękawic gumowych są wampirki. Chyba każda osoba widziała je „w akcji”, w szczególności w takich branżach jak transport, produkcja, rolnictwo czy ogrodnictwo. Nic dziwnego, bo rękawice robocze powlekane gumą typu wampirki są zarówno wytrzymałe, wygodne, jak i tanie. Właśnie u nas mogą się Państwo zaopatrzyć w ich dowolną ilość, a na dodatek proponujemy kilka wariantów kolorystycznych.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl