Kategorie

Tarcze do cięcia kamienia

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zróżnicowany asortyment wysokiej jakości tarcz do cięcia kamienia, betonu, czy też asfaltu. Zakres dostępnych tarcz tnących obejmuje zarówno tarcze o uniwersalnym zastosowaniu do wszystkich materiałów mineralnych, jak i specjalistyczne tarcze dedykowane do cięcia konkretnego materiału, np. specjalistyczne tarcze do cięcia asfaltu. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają uznane na całym świecie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Tarcze z naszej oferty dostarczane są głównie przez światowych liderów w produkcji materiałów ściernych – firmy Klingspor oraz Norton (z koncernu Saint Gobain).

Czytaj więcej

Parametry wymagane od tarcz do cięcia materiałów mineralnych

Z uwagi na rodzaj obrabianego materiału, tarcze do kątówek o większej grubości zapewniają proste cięcie dzięki wysokiej stabilności i odporności na obciążenia boczne. W asortymencie sklepu dostępne są produkty o korzystnej relacji ceny do jakości, spełniające wymagania różnych użytkowników, w tym tarcze tnące cechujące się dłuższą żywotnością i szybkim cięciem, wysoką trwałością, dużą wydajnością w budownictwie i rozbiórkach, tarcze zawierające specjalne mieszanki do cięcia konkretnego materiału, niwelujące zjawisko zapychania tarczy.

Dla bardziej wymagających użytkowników rekomendujemy zakup wysokojakościowych tarcz diamentowych, które również znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Średnice i grubości tarcz oraz wykorzystywane elektronarzędzia

Tarcze do cięcia kamienia i innych materiałów mineralnych dostępne są w naszym sklepie w zróżnicowanych wymiarach, w tym średnicach od 100 mm do 350 mm, a grubości od 2,5 mm do 4 - 4,5 mm.

Tarcze z naszej oferty mogą być wykorzystywane w takich urządzeniach jak szlifierki kątowe, przecinarki ręczne / przecinarki spalinowe z ręcznym prowadzeniem.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl