Kategorie

Pasy bezkońcowe

W sprzedaży posiadamy szeroką ofertę doskonałej jakości pasów bezkońcowych od sprawdzonej, cenionej przez klientów w Polsce i na świecie marki Klingspor. Producent, będący liderem na rynku wśród dostawców artykułów szlifierskich, zapewnia wysoką jakość swych artykułów. Nasz asortyment obejmuje szereg towarów dostępnych „od ręki”, jednakże z powodzeniem realizujemy też zamówienia na produkty niestandardowe, w oparciu o indywidualne wytyczne klienta.

Czytaj więcej

Pasy bezkońcowe do elektronarzędzi i innych urządzeń

Proponujemy pasy do różnego typu elektronarzędzi, cykliniarek, szlifierek taśmowych oraz pilników elektrycznych. Sprzedajemy modele wąskie i szerokie, standardowe oraz nietypowe. W zależności od rodzaju, sprawdzą się one doskonale do efektywnej obróbki różnych materiałów, m.in. stali zwykłej, stali szlachetnej, metalu (w tym nieżelaznego), skóry lub drewna.

Pas bezkońcowy – solidny i wytrzymały

Odpowiednio dobrane pasy prowadzą się bardzo równo, nie powodują bicia elektronarzędzi. Ich podłoże jest wykonane z wytrzymałego materiału bawełnianego albo poliestrowego, zazwyczaj papieru F, poliestru Y albo płótna JF, XF. Zastosowanie solidnego podkładu oraz łączeń gwarantuje, że pas nie zerwie się nawet przy dużych obciążeniach. Cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdza się z powodzeniem podczas szlifowania dużych powierzchni.

Pasy są najczęściej łączone zakładkowo przy użyciu najlepszej jakości środków klejących. Precyzyjne, staranne wykonanie pasów z najlepszych gatunkowo materiałów wpływa na ich długotrwałą wytrzymałość oraz funkcjonalność.

Rozmiar i granulacja pasów bezkońcowych

Oferujemy duży wybór pasów bezkońcowych o dużym zakresie granulacji: P16, P24, P36, P40, P50, P60, P80, P100, P120, P150, P180, P240, P320, P400, P600 i innych. Ponadto pasy są dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej – zarówno w małych rozmiarach, takich jak przykładowo 9x533, 10x330, 20x520, czy też 50x200 mm, jak też w największych, m.in. 1120x1900, 930x1900, 1350x2620, 50x2500, 50x3500 oraz wielu innych. Tak bogaty wybór różnorodnych pod względem wymiarowym i granulacyjnym artykułów gwarantuje optymalne dopasowanie produktu do konkretnych potrzeb, w tym rodzaju używanego sprzętu oraz obrabianego materiału.

Dostępne w naszym e-sklepie pasy znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Pozwalają na skuteczne, szybkie szlifowanie, satynowanie, czyszczenie, polerowanie różnego typu powierzchni. Sprawdzają się m.in. przy produkcji podłóg drewnianych, mebli, a także obróbce aluminium, metali, stali nierdzewnej.

Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl