Kategorie

Pasy bezkońcowe na podłożu płóciennym

Pokazuje 1 - 20 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 70 elementów

Szukasz narzędzi ściernych do szlifowania twardych materiałów? W takim razie koniecznie sprawdź nasze pasy bezkońcowe na podłożu płóciennym, które przy obróbce szlifierskiej sprawdzają się niezawodnie. To tworzone z najwyższej jakości materiałów produkty, mogące przydać się w wielu różnych sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z ich właściwościami. 

Taśmy ścierne – zastosowanie

Proponowane przez nas pasy bezkońcowe mają jedno główne zastosowanie: używa się ich do szlifowania różnego rodzaju materiałów o wysokiej twardości. Taki proces możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem dużych maszyn. Zazwyczaj stosuje się do tego szlifierki wąskotaśmowe oraz szerokotaśmowe; czasami pasy wykorzystuje się w przypadku szlifierek stojakowych, zależnie od potrzeb samego klienta. 

Do jakich powierzchni sprawdzą się taśmy do szlifierek z tej kategorii? Z powodzeniem można przekształcać takie materiały, jak:

  • stal nierdzewną, 
  • drewno i drewno twarde,
  • stal,
  • metale niezależne, 
  • tworzywa sztuczne.

Wysokiej jakości taśmy ścierne – właściwości

Taśmy do szlifierek z oferty MK Plastimex przygotowane zostały ze specjalnie przygotowanych materiałów. Ich zastosowanie umożliwia maszynowe szlifowanie z wysoką wydajnością skrawania. Element ten jest trwały i stabilny; taki efekt uzyskano poprzez wykorzystanie poliesteru o wysokiej odporności na rozrywanie. Wykorzystanie naszych pasów do szlifowania stali zapewnia precyzję wykonywanych prac. Z powodzeniem można szlifować nawet duże powierzchnie, używając przy tym wysokiej prędkości. Wykorzystanie poliestru wpływa również na to, że pasa do szlifierki można wykorzystywać również w dość wilgotnym otoczeniu; nie wpłynie ono w żaden niekorzystny sposób na jego działanie. Pasy są na tyle solidne, że można je użytkować przez naprawdę długi czas – i to bez obaw, że ulegną one zniszczeniu, zerwaniu czy zabrudzeniu.

Pasy mają grube lub średnie ziano ścierne; rodzaj można dobrać bezpośrednio do potrzeb. Szlifowanie powierzchni płaskich i drewnianych, znacznie lepiej przeprowadzać przy pomocy pasów o średniej ziarnistości. Uzyskanie równomiernie gładkiej powierzchni możliwe jest natomiast po zastosowaniu materiałów ściernych o drobnym ziarnie. Proponowane przez nas pasy posiadają nasyp zamknięty. Ziarno ścierne umieszczane jest na poliestrze za pomocą żywic syntetycznych, dzięki czemu cały produkt wyróżnia się trwałością. Szlifowanie krawędzi, a także powierzchni przebiega w szybki i prosty sposób; pasów można używać także do gratowania metali. 

Jeśli zależy Ci na tym, by zakupić trwałe i solidne pasy do szlifierki, to koniecznie zapoznaj się z produktami, jakie proponujemy swoim klientom. W naszej ofercie znajdziesz jedynie sprawdzone nas produkty, które sprawdzają się niezawodnie w wielu różnych dziedzinach przemysłu. Współpraca z nami to całkowite zadowolenie, o czym przekonało się już wielu klientów.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl