Kategorie

Zestawy elektronarzędzi

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zestawy elektronarzędzi

W MK Plastimex oferujemy zestawy elektronarzędzi – złożone z kilku produktów, charakteryzujących się wszechstronnością, ale także wygodą użytkowania. Wybrane urządzenia z zestawu zawierają akumulatory, co zapewnia swobodę ruchu i eliminuje potrzebę ciągłego podłączania do źródła prądu.

Zestawy elektronarzędzi w naszej hurtowni zostały skomponowane tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom użytkowników. Znajdziesz więc w nich niezbędny sprzęt, który ułatwi realizację różnorodnych projektów – od drobnych prac domowych po skomplikowane zadania wykonywane przez profesjonalistów.

Zestawy elektronarzędzi akumulatorowych dostępne w MK Plastimex

W MK Plastimex znajdziesz szeroki wybór zestawów elektronarzędzi akumulatorowych od cenionych producentów, takich jak STANLEY. Zawierają one różnorodne narzędzia – zostały specjalnie dobrane tak, aby sprostać najróżniejszym potrzebom zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów. Zachęcamy więc do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Komplet elektronarzędzi – co może wchodzić w jego skład?

W komplecie elektronarzędzi znajdziesz różne sprzęty – na przykład pilarkę tarczową. Umożliwiają one wykonanie wielu prac z zakresu majsterkowania, remontów czy budowy. W zestawach możesz znaleźć takie narzędzia, jak:

 • szlifierka kątowa – narzędzie wielofunkcyjne idealne do cięcia, szlifowania i polerowania różnych materiałów,
 • wiertarko-wkrętarka udarowa – sprzęt do wiercenia, a także wkręcania i wykręcania śrub,
 • zakrętarka udarowa – idealna do prac wykonywanych w profesjonalnych warsztatach lub na placach budowy, takich jak na przykład wkręcanie dużych śrub w konstrukcje metalowe lub beton,
 • pilarka tarczowa – z pewnością będzie przydatna do precyzyjnego cięcia drewna i różnych tworzyw sztucznych,
 • akumulatory – kluczowe akcesoria, których zadaniem jest zasilanie narzędzi; naładowane akumulatory zapewniają mobilność i wygodę użytkowania, bez konieczności podłączania kabli – w zestawie najczęściej znajdują się dwa,
 • ładowarka – do szybkiego i efektywnego ładowania akumulatorów.

Narzędzia można zakupić w wygodnej torbie transportowej. Ponadto na poszczególnych produktach znajduje się wskaźnik naładowania. Pozwala to na łatwe monitorowanie stanu pojemności akumulatora, co jest istotne dla efektywnego planowania pracy.

Zestawy elektronarzędzi do różnych zastosowań

Zestawy elektronarzędzi odgrywają kluczową rolę w pracach budowlanych i remontowych. Ułatwiają wykonanie takich zadań jak wiercenie, cięcie, szlifowanie czy montaż różnych elementów. W zakładach stolarskich pilarki tarczowe i szlifierki są niezastąpione, umożliwiając tworzenie zarówno mebli, jak i dekoracji z drewna.

Z kolei podczas montowania instalacji elektrycznych i hydraulicznych wykorzystuje się wiertarko-wkrętarki oraz zakrętarki udarowe ze względu na ich precyzję w wierceniu i mocowaniu elementów. Elektronarzędzia są także często potrzebne w pracach wykończeniowych w budownictwie, takich jak polerowanie. Hobbystom i miłośnikom majsterkowania zestawy tego typu pozwalają na realizację własnych projektów, na przykład tych DIY (ang. do it yourself – zrób to sam).

Na co zwrócić uwagę, wybierając zestaw elektronarzędzi akumulatorowych?

 • Napięcie akumulatora (zasilania) – to jeden z najważniejszych aspektów, gdyż wpływa bezpośrednio na moc i wydajność narzędzi.
 • Ilość akumulatorów w zestawie – wpływa to na zapewnienie ciągłości pracy w sytuacji, gdy jeden jest rozładowany. Najczęściej więc zestaw zawiera dwa akumulatory, co umożliwia ładowanie jednego podczas pracy na drugim.
 • Pojemność akumulatora – wyrażana w amperogodzinach (Ah), określa, jak długo narzędzie może pracować na jednym naładowaniu.
 • Rodzaje narzędzi w zestawie – upewnij się, że zestaw zawiera urządzenia, które są Ci potrzebne. Standardowe zestawy zwykle zawierają wiertarko-wkrętarkę, szlifierkę, pilarkę i inne podstawowe narzędzia.
 • Ergonomia i waga – komfortowa praca z narzędziem jest ważna, szczególnie przy dłuższym użytkowaniu, aby zmniejszyć zmęczenie i zwiększyć efektywność działań.
 • Czas ładowania akumulatora – sprawdź, jak długo trwa ładowanie akumulatorów, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na przerwy w pracy.
 • Jakość i trwałość – zestaw narzędzi akumulatorowych tego typu jest inwestycją na wiele lat. Dlatego warto wybierać produkty od renomowanych producentów, takich jak STANLEY.
 • Dodatkowe funkcje i akcesoria – niekiedy warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak wskaźniki poziomu naładowania akumulatora, światła LED ułatwiające pracę w słabo oświetlonych miejscach czy różnorodne końcówki do poszczególnych narzędzi.

Zestawy narzędzi akumulatorowych i inne produkty dostępne w asortymencie MK Plastimex

W hurtowni MK Plastimex oprócz szerokiego wyboru elektronarzędzi znajdziesz także inne produkty. Są one dostępne w naszym asortymencie i znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak remonty, tworzenie konstrukcji czy majsterkowanie. Urządzenia i akcesoria zostały starannie wybrane oraz wyselekcjonowane, by sprostać różnym potrzebom naszych klientów. Serdecznie zapraszamy!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl