Kategorie

Przystawki do krążków ściernych

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Przystawki do krążków ściernych są specjalnym akcesoriami, których używa się w połączeniu z różnymi narzędziami. Możesz więc stosować je w towarzystwie szlifierki kątowej, oscylacyjnej lub pneumatycznej, a także do wiertarki. Dyski to więc adapter, ułatwiający i umożliwiający wykonywanie różnych prac wykończeniowych.

Ich głównym zadaniem jest umożliwienie mocowania krążków ściernych do narzędzi oraz zapewnienie właściwego docisku, co pozwala na efektywne szlifowanie, polerowanie, czy usuwanie materiałów z różnych powierzchni. Z tego względu stanowią one bardzo ważny element w każdym warsztacie czy na hali produkcyjnej.

Eurodyski do szlifierek kątowych – produkty dostępne w naszej ofercie

Dostępne w naszym sklepie przystawki, są niezwykle atrakcyjne dla klientów. Wydajność ich sprawia, że stają się one popularnym wyborem wśród profesjonalistów i hobbystów. Nasza oferta eurodysków do szlifierek kątowych i innych narzędzi obejmuje różne rodzaje, dostosowane do potrzeb każdego użytkownika.

Produkty z tej kategorii z pewnością będą pasowały do takich artykułów jak różne krążki ścierne – mamy tu na przykład na myśli krążki fibrowe czy polerskie. Są one dostępne w zestawie z rzepem lub bez niego. Jeśli natomiast interesuje Cię zakup samego rzepu, również istnieje taka możliwość.

Zachęcamy więc do sprawdzenia oferty produktów z tej kategorii i wyboru najlepszego z nich, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, wydajności i atrakcyjności cenowej.

Przystawki do krążków ściernych i ich zastosowanie

Dyski mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, gdzie wymagane jest szlifowanie, polerowanie, czy usuwanie materiału z powierzchni. Przykładem może być przemysł metalowy. Tam przystawki do krążków ściernych oraz rzepy naprawcze są wykorzystywane do szlifowania spawów, obróbki krawędzi, usuwania rdzy, czy polerowania i wykończenia powierzchni.

Korzysta się z nich także w szeroko pojętym budownictwie. Tu najczęściej wykorzystuje się je do obróbki betonu, cegieł, kamienia lub płytek ceramicznych. Spotkać można je także w zakładach, specjalizujących się w stolarstwie oraz tworzeniu mebli. W tych branżach dysk służy do szlifowania i wygładzania drewna, usuwania starej farby, czy polerowania powierzchni drewnianych.

Hurtownia MK Plastimex – odpowiemy na Twoje pytania!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do przesłania nam wiadomości poprzez formularz kontaktowy – jest on dostępny na stronie internetowej. Nasi eksperci jak najszybciej wrócą do Ciebie z odpowiedzią!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl