Kategorie

Obuwie robocze

Obuwie ochronne, spełniające wymogi bezpieczeństwa BHP, należy do niezbędnego wyposażenia na wielu stanowiskach pracy, przede wszystkim w przemyśle i produkcji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów buty są w stanie chronić przed różnymi substancjami oraz przed uderzeniami odprysków obrabianych materiałów. Idealnie nadają się także np. do pracy w ogrodzie. Producenci obuwia roboczego dbają nie tylko o ich wytrzymałość i wygodę użytkownika, ale także o atrakcyjny wygląd, a także szeroki wybór rodzajów butów oraz zróżnicowaną kolorystykę.

Czytaj więcej

Sklep z obuwiem ochronnym od renomowanych producentów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem artykułów BHP wielu renomowanych firm. Od 2013 roku zaufał nam renomowany i uznany na polskim rynku producent marki REIS, który nadał nam status autoryzowanego dystrybutora. Posiadamy też produkty wielu innych marek, takich jak m.in. LEMIGO, PPO Strzelce Opolskie, FAGUM-STOMIL, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Asortyment zawiera szeroki wybór roboczego obuwia ochronnego, spełniającego aktualne normy bezpieczeństwa BHP, wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby chronić przed różnymi zagrażającymi zdrowiu lub życiu czynnikami zewnętrznymi. Nasza oferta obejmuje m.in.:

– buty robocze ze skóry bydlęcej chroniące przed uderzeniami i przekłuciami oraz nietoksycznymi substancjami płynnymi,

– wodoodporne kalosze z wysokiej jakości PCV,

– obuwie zawodowe odporne na substancje chemiczne, jak kwas i ług,

trzewiki antyelektrostatyczne, – buty ocieplane z różnymi rodzajami ochrony.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzony sprzęt od zaufanych marek. Doświadczony producent to gwarancja, że obuwie ochronne będzie dobrze spełniać swoje najważniejsze funkcje, zapewniając bezpieczeństwo przy pracy, a jednocześnie maksimum swobody i wygody. W naszej stale uzupełnianej ofercie znajdą Państwo produkty odpowiednie dla wykonywanego stanowiska i spełniające także inne kryteria, a w przeciwnym razie możemy zaproponować realizację niestandardowego zamówienia lub personalizację sprzętu, aby dostosować go do Państwa potrzeb. W takiej sytuacji lub w przypadku innych pytań związanych z asortymentem, uprzejmie prosimy o kontakt.

Pokazuje 1 - 20 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 78 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl