Kategorie

Kombinezony robocze

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W zdecydowanej większości zawodów pracodawca ma obowiązek wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie kombinezony robocze. Jaki jest tego cel? Chodzi przede wszystkim o zapewnienie bezpieczeństwa, ale też odpowiedniego komfortu, bo — jak wiadomo — im większa wygoda, tym przyjemniej się pracuje! Chcecie kupić ocieplany kombinezon roboczy męski albo jego klasyczną odmianę? W takim razie zapoznajcie się z naszą ofertą!

Czytaj więcej

Kombinezony robocze do zadań specjalnych
Proponujemy najlepsze kombinezony, dzięki którym praca stanie się zdecydowanie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Co możecie znaleźć w ofercie? Między innymi malarski kombinezon, męski roboczy strój ochronny, a nawet ocieplane uniformy, które doskonale nadadzą się dla mobilnych mechaników. Niektóre ubrania wykazują również właściwości antystatyczne. Podczas jakich prac okażą się przydatne? Między innymi dla pracowników stacji benzynowych albo kierowców cysterny, czyli w zawodach, w których ryzyko wystąpienia przepięć musi zostać ograniczone maksymalnie, jak tylko się da. Jeszcze inaczej wygląda kombinezon TYVEK® 400 Dual. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim odpornością na działanie środków chemicznych!

Funkcjonalny kombinezon roboczy ocieplany
Nie da się ukryć, że zapewnienie pracownikowi ciepła w trakcie mroźnej zimy to naprawdę ważna sprawa. Dlaczego? Oczywiście chodzi o komfort, ale też o zdrowie! Strzałem w dziesiątkę, by zapewnić ciepło, okażą się kombinezony ocieplane. Robocze męskie ubranie tego rodzaju jest wykonane z kilku rodzajów poliestru, dzięki czemu dobrze trzyma ciepło, a na dodatek niełatwo ulega uszkodzeniom. Duże znaczenie ma ponadto specjalna tkanina typu tip-stop, chroniąca przed rozdarciem w momencie, gdy kombinezon zostanie zaczepiony o wystający przedmiot.

Szukacie sprawdzonego uniformu, dzięki któremu pracownik będzie mieć zapewniony niezbędny komfort i bezpieczeństwo? Dobrze trafiliście! Proponujemy rozmaite warianty, sprawdzające się podczas różnych prac. Gwarantujemy, że nasze ubrania robocze to sprzęt do zadań specjalnych! Sprawdź naszę ofertę odzieży roboczej!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl