Kategorie

Odzież robocza i artykuły BHP

Pokazuje 1 - 20 z 481 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 481 elementów

Odzież robocza to obowiązkowy element wyposażenia pracownika fizycznego, w szczególności w takich miejscach jak magazyny, zakłady produkcyjne, miejsca budowy i w wielu innych. Ich głównym celem jest przede wszystkim podniesienie bezpieczeństwa osób zatrudnionych w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Każdy pracodawca powinien zadbać o zagwarantowanie zatrudnionym pracownikom jak najlepszych warunków pracy, w tym odpowiedniej odzieży, którą mogą Państwo kupić w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Artykuły BHP, które należy zapewnić pracownikowi

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych elementów niezbędnych każdemu pracownikowi. Można u nas zakupić zarówno koszulki, bluzy, spodnie, kurtki, rękawice robocze, fartuchy, buty, jak i maski oraz środki ochrony głowy. Pomagamy również w odpowiedniej ochronie słuchu sprzedając ochronniki słuchu, z kolei w trosce o ochronę oczu udostępniamy specjalne okulary, np. przeciwodpryskowe oraz gogle spawalnicze i ochronne. Wszystkie artykuły BHP dostępne w naszym sklepie spełniają nie tylko funkcje ochronne, ale też zabezpieczają przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, np. zawierają ocieplacze przydatne podczas niskich temperatur. Do tego zawierają elementy odblaskowe, ognioodporne, wodoodporne czy po prostu są dodatkowo wzmocnione w miejscach, gdzie pracownik mógłby być narażony na uraz. Ponadto ubrania i obuwie robocze udostępniamy w szerokiej gamie rozmiarowej, dostosowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Cenieni producenci odzieży roboczej

Podczas wybierania artykułów BHP konieczne jest zwracanie uwagi na jakość materiałów, które zostały wykorzystane w procesie produkcji. Wartościową wskazówką może być wybieranie produktów od znanych producentów. Zaopatrzyliśmy nasz sklep w artykuły od takich firm jak Ogrifox, Reis, Leber & Hollman, UVEX, Profus, 3M i wielu innych. Kupując odzież roboczą o wysokim standardzie, mogą Państwo też zyskać pewność, że dłużej będzie spełniać swoje zadanie i nie będzie się tak szybko niszczyć. W ten sposób zaoszczędzimy pieniądze, ale co najważniejsze — zapewnimy bezpieczeństwo, niezbędną ochronę i komfort pracy pracownikom.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl