Kategorie

Szczypce i klucze

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Szczypce nastawne

Szczypce nastawne to niezastąpiony element wyposażenia każdego warsztatu, garażu oraz zestawu narzędziowego prawdziwego majsterkowicza. Dzięki swojej wszechstronności narzędzia te świetnie sprawdzają się podczas wielu zadań.

W hurtowni MK Plastimex oferujemy różne szczypce nastawne. Zostały one zaprojektowane przez cenionych producentów, takich jak STANLEY i IRWIN, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każdy produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz ergonomią – gwarantuje to komfort i bezpieczeństwo pracy.

Klucze i szczypce nastawne dostępne w MK Plastimex

Klucze i szczypce nastawne dostępne w asortymencie MK Plastimex wyróżnia wiele zalet – oto one!

  • Ergonomiczny uchwyt – w niektórych modelach zastosowano uchwyt ProTouch™, stworzony, by zadbać o wysoki komfort użytkownika. Ponadto przekłada się to często na mniejsze zmęczenie i większą kontrolę podczas pracy.
  • Wiele pozycji regulacji – szczypce nastawne bardzo często oferują szeroki zakres regulacji – nawet do 17 pozycji. Dzięki temu dokładnie dopasujesz narzędzie do pracy z różnymi rozmiarami i kształtami przedmiotów, co znacząco zwiększa jego wszechstronność.
  • Trwałość indukcyjnie hartowanych szczęk – hartowanie indukcyjne szczęk zapewnia wysoką odporność i długotrwałą wydajność poszczególnych narzędzi, nawet przy częstej eksploatacji w trudnych warunkach.
  • Przycisk nastawny PushLock™ – zastosowany w konkretnych produktach umożliwia szybką i intuicyjną regulację, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę, zapewniając wygodę i efektywność.

Klucze imbusowe – zestaw z naszej oferty

W MK Plastimex zakupisz również wszechstronne komplety narzędzi. Otrzymasz je często w solidnej walizce. Gwarantuje to świetną organizację oraz łatwość przechowywania i transportu. W zestawach znajdziesz na przykład bity, wiertła i nasadki.

Ponadto w naszym asortymencie umieściliśmy także zestawy kluczy imbusowych. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali, stąd też są wielozadaniowe i niezastąpione przy pracy z różnego rodzaju śrubami. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i trwałości klucze imbusowe stanowią doskonały wybór dla profesjonalistów i hobbystów. Ich zakup to świetna inwestycja, która przyniesie długoterminowe korzyści – umożliwi efektywne i precyzyjne wykonywanie prac naprawczych i montażowych.

Klucze imbusowe – do czego służą?

  • Zakręcanie i odkręcanie śrub z wewnętrznym zagłębieniem.
  • Wykorzystuje się je do prac montażowych i demontażowych w przemyśle, warsztatach samochodowych, rowerowych oraz w domowych garażach.
  • Są odpowiednie do precyzyjnego dopasowania do małych i trudno dostępnych śrub, zapewniając lepszy chwyt i zwiększając siłę nacisku.
  • Korzysta się z nich w elektronice, mechanice, modelarstwie i innych precyzyjnych pracach, gdzie wymagana jest szczególna dokładność.
  • Użyjesz ich do regulacji mechanizmów w sprzęcie sportowym, takim jak rowery, sprzęt do ćwiczeń, a także w instrumentach muzycznych.

Szczypce nastawne i inne produkty z hurtowni MK Plastimex

W MK Plastimex oferujemy różnego rodzaju narzędzia ręczne. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko szczypce nastawne, niezbędne do precyzyjnego chwytania i manipulowania przedmiotami o różnych rozmiarach. Dostępne są również tarcze do cięcia i szlifowania, narzędzia diamentowe (do pił, szlifierek, pilarek, maszyn do wycinania szczelin), krążki fibrowe oraz pasy bezkońcowe. Ponadto zakupisz tutaj także odzież roboczą i artykuły BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl