Kategorie

Rolki ścierne na podłożu płóciennym

W tej kategorii nie ma produktów.

W bogatym asortymencie MK Plastimex nie może zabraknąć materiałów ściernych takich jak rolki na podłożu płóciennym. Tego rodzaju artykuły są niezbędne przy wielu projektach specjalistów i amatorskich złotych rączek. Niezależnie od realizacji nie musisz obawiać się zapychania pyłem ziarna – nasze rolki na płótnie pozwolą Ci na efektywne szlifowanie zgrubne, wykończeniowe i nie tylko.

Materiały ścierne: rolki na podłożu płóciennym

Rolki przedstawione w tej kategorii to standardowe płótno ścierne pokryte ziarnem o zróżnicowanych parametrach w formie długiej taśmy. O efektywności obróbki poszczególnych materiałów decyduje m.in. ziarno, jego grubość i sposób nasypu narzędzia ściernego, zatem z pewnością warto je sprawdzić. Rolki z płótna ściernego możesz wykorzystać do obróbki ręcznej metali i drewna, a także innych materiałów. Prezentowane rolki z powodzeniem stosuje się także do szlifowania maszynowego – w tym celu należy odnaleźć szczegóły dotyczące wymiarów rolki ściernej, aby pasowała do danego urządzenia.

Za pomocą naszych rolek ściernych na podłożu płóciennym wyszlifujesz płaskie powierzchnie, profilowane przedmioty, a także elementy kształtowane. Niezależnie od projektu, z pewnością znajdziesz u nas materiały ścierne do ich realizacji.

Rolka na podłożu płóciennym czy papierowym?

Wiele osób, które zabiera się za szlifowanie ręczne czy maszynowe, zastanawia się, która opcja będzie lepsza. W MK Plastimex oferujemy zarówno rolki ścierne na podłożu płóciennym, jak i papierowym – każdy produkt ma przy tym swoje zalety. Jakie są jednak różnice pomiędzy tymi dwoma produktami?

Płótno ścierne do obróbki ręcznej lub maszynowej jest trwalsze i odporne na zrywanie. Oznacza to, że w praktyce nie musisz obawiać się naderwania rolki – możesz korzystać z niej, dopóki ziarno nie ulegnie wygładzeniu. Podłoża płócienne są stosowane do obróbki szlifierskiej o większej intensywności niż podłoża papierowe, gdzie stosowany jest większy docisk do obrabianej powierzchni. Lepsze parametry i odporność na zrywanie powodują, że rolki płócienne są najczęściej nieco droższe niż ich papierowe odpowiedniki. 

Klingspor – rolka na podłożu płóciennym

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów wielu marek. W tej kategorii znajdziesz głównie rolki ścierne Klingspor – producenta cenionego wśród klientów na całym świecie. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu materiałów ściernych Klingspor i nie tylko.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego artykułu? Zwróć się do nas! Na bieżąco poszerzamy ofertę, a także przygotowujemy dla klientów niestandardowe lub personalizowane materiały ścierne. Skontaktuj się ze specjalistami z MK Plastimex, a postaramy się Ci pomóc!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl