Kategorie

Rękawice ocieplane i termoochronne

Filtruj produkty

Producent
Rozmiar
Rodzaj powleczenia

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

  Praca w niskich temperaturach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia dłoni. Dzięki odpowiednio dobranym rękawicom zimowym pracownicy nie są narażeni na odmrożenia, a ich praca może stać się z jednej strony bardziej wydajna i produktywna, a z drugiej komfortowa.

  Czytaj więcej

  Rękawice ochronne ocieplane BHP – duży wybór dostępnych modeli

  Oferujemy rękawice ocieplane dedykowane pracownikom z wielu branż. Odpowiednie zabezpieczenie dłoni jest ważne szczególnie w przypadku prowadzonych zimą prac budowlanych, ale również w branży transportowej, logistycznej czy na magazynach lub w chłodniach. Sprofilowanie rękawic pozwala na swobodne wykonywanie powierzonych obowiązków.  W aktualnej ofercie dostępne są rękawice robocze zimowe marek takich jak: REIS, OGRIFOX, JS oraz ANSELL. Liczba modeli oferowanych produktów jest szeroka – wśród asortymentu można znaleźć między innymi zarówno grube rękawice z kożuszkiem, jak i nieco lżejsze rękawiczki polarowe.

  Skład materiałowy rękawic dostosowany do pory roku

  Rękawice robocze zimowe mają swoją specyfikę. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były naprawdę ciepłe. Oferowane przez nas rękawice są wykonane m.in. z takich materiałów jak polar, skóra cielęca, drelich oraz przędza akrylowa. Dodatkowe ocieplenie nie przesuwa się, a rękawice pomimo, iż są ciepłe, nadal nadają się do pracy. Mamy w ofercie modele pokryte lateksem, który zapewnia dobrą chwytliwość. Dbamy o to, by oferowane rękawice cechowała duża trwałość oraz dobra jakość. Wiele rodzajów rękawic będzie dobrym wyborem do pracy fizycznej, choć w asortymencie są również dostępne modele przeznaczone dla kierowców i kadry kierowniczej.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl