Kategorie

Buty robocze gumowe

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

  Nasz sklep ma dla Państwa do zaoferowania szeroki wybór roboczych butów gumowych. Kategoria powstała z myślą o grupach zawodowych, które są szczególnie narażone na oddziaływanie niesprzyjających czynników zewnętrznych. Obuwie typu kalosze, czy buty filcowe doskonale sprawdzi się w przypadku branży budowlanej lub prac terenowych, których przebieg uzależniony jest od zmiennych, często niekorzystnych warunków atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo solidne buty gumowe najwyższej jakości, od wiodących producentów obuwia roboczego, jak: REIS, FAGUM-STOMIL, czy LEMIGO. To produkty w pełni zgodne z wymogami BHP. Posiadamy buty męskie i damskie w różnych kolorystykach, odznaczające się wysoką wytrzymałością.

  Czytaj więcej

  Gumowe buty robocze - komfortowa ochrona

  Dostępne w naszej ofercie buty filcowe i kalosze są doskonale przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Wysokie buty gumowe wykazują łatwość dopasowywania do nogi, dzięki czemu idealnie się jej trzymają, zapobiegając zsuwaniu i innym utrudnieniom podczas wykonywanych czynności. Poszczególne buty wodoodporne wpasowują się w konkretną porę roku. Można zaopatrzyć się w lżejsze modele oraz te z ciepłym, filcowym wkładem, zabezpieczającym przed niskimi temperaturami. Ważną cechą oferowanego obuwia jest antypoślizgowa, urzeźbiona podeszwa, odporna na zimową nawierzchnię, a także na substancje oleiste. Skutecznie zapobiega niechcianym upadkom i potknięciom.

  Buty gumowe o najwyższej wytrzymałości

  Wysokiej jakości materiały, z jakich wykonane są oferowane przez nas buty to m.in. PCV, nitryl, tworzywo EVA, ciepłochłonna włóknina, filc, sztruks. Mocne surowce i dodatkowe wkłady gwarantują najwyższą ochronę nie tylko przed zmienną pogodą, ale także szkodliwymi chemikaliami, czy stwarzającymi zagrożenie odłamkami, opiłkami lub upadającymi przedmiotami. To świetne rozwiązania dla budowlańców, pracowników hal produkcyjnych, właścicieli gospodarstw rolnych, leśniczych czy miłośników wędkarstwa. W przypadku tych ostatnich tradycyjne wodery, czy spodniobuty mogą śmiało zostać zastąpione przez buty wodoodporne dostępne w naszym sklepie. Z pewnością będą one wygodniejszym, a równie praktycznym dopełnieniem wędkarskiego stroju.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl