Kategorie

Maski ochronne

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Praca ze szlifierką, wiertarką lub młotem pneumatycznym nie należy do najprzyjemniejszych. Wymaga ona nie tylko dużego nakładu siły fizycznej, ale też zachowania najwyższej precyzji. Nic jednak nie wyprowadza z równowagi - zarówno fizycznej, jak i psychicznej - jak wgryzający się w oczy i płuca pył. Z myślą o efektywnej, a przy tym bezpiecznej pracy, przygotowaliśmy szeroką ofertę maseczek ochronnych od renomowanych producentów.

Czytaj więcej

Maseczki ochronne - niezbędne uzupełnienie odzieży roboczej
Sklep internetowy MK Plastimex od lat zaopatruje wiele przedsiębiorstw w podstawowe elementy odzieży roboczej. Jednym z nich są maseczki BHP, spełniające wyjątkowo surowe standardy Unii Europejskiej i Ministerstwa Zdrowia. Oferujemy osłony zarówno jedno-, jak i wielorazowego użytku.

Ten pierwszy rodzaj maseczek ochronnych chroni nie tylko przed pyłem, ale także zarazkami. Niekontrolowany kaszel lub kichnięcie może przydarzyć się w każdym momencie - także w takim, gdy pracownik nie ma możliwości zasłonięcia ust. Świetnie sprawdzają się tutaj właśnie maseczki ochronne jednorazowe, które zapobiegają roznoszeniu się bakterii. Po zużyciu można wyrzucić je do śmietnika i odpowiednio zutylizować. Sklep internetowy MK Plastimex oferuje osłony sprzedawane zarówno osobno, jak i w większych, zbiorowych opakowaniach.

W przypadku pracy ze sprzętem emitującym duże ilości pyłu, maseczki ochronne jednorazowe to za mało. Tego typu osłony nie zabezpieczą ust i nosa przed wszędobylskim kurzem. Polecamy w takim przypadku dostępne u nas maski ochronne robocze, stworzone z myślą o pracy na budowie lub przy produkcji. Oferujemy osłony wyposażone w złącze typu 3MTM, umożliwiające zamontowanie aż dwóch filtrów. Nagłowia wyposażone w elastyczne taśmy pozwalają na pełne dostosowanie osłony do twarzy użytkownika. Dostępne u nas maski ochronne robocze są wykonane z wysokiej jakości elastomeru, czyli rozciągliwego tworzywa sztucznego. Sięgając po nie możesz być pewien, że otrzymujesz produkt posiadający wszystkie niezbędne atesty. Maseczki ochronne robocze oferowane przez sklep internetowy MK Plastimex to stuprocentowe bezpieczeństwo podczas pracy.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl