Kategorie

Narzędzia diamentowe

Pokazuje 1 - 20 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 100 elementów

Diament to najtwardszy znany minerał występujący w przyrodzie. Nic więc dziwnego, że jego syntetyczną odmianę wykorzystuje się go do produkcji skutecznych narzędzi tnących i szlifierskich. W MK Plastimex znajdziesz tarcze diamentowe, wiertła diamentowe, frezy diamentowe i nie tylko – za ich pomocą przeprowadzisz szybko obróbkę twardego kamienia, asfaltu czy betonu. Przekonaj się, jak nasze narzędzia ułatwią Ci pracę!

Czytaj więcej

Z jakich narzędzi diamentowych warto skorzystać?

Nasz sklep słynie z dostarczania klientom wyjątkowych materiałów i narzędzi ściernych oraz artykułów BHP. Pragnąc usprawnić Twoją pracę, w tej kategorii przedstawiamy sprzęty do zadań specjalnych – narzędzia diamentowe. Mimo przygotowania z diamentów syntetycznych, są one wyjątkowo przydatne i znajdują szerokie zastosowanie. W ofercie MK Plastimex znajdziesz mnóstwo narzędzi diamentowych dostosowanych do cięcia i obróbki betonu, kamienia oraz innych twardych materiałów. Diamentowymi narzędziami przeprowadzisz również polerowanie:

  • marmuru,
  • granitu,
  • lastryko.

Nasz szeroki asortyment obejmuje profesjonalne narzędzia diamentowe. Wśród nich znajdują się m.in. koronki diamentowe, tarcze i ściernice – każdy model sprawdza się do nieco innych zadań. Przykładowo ściernica diamentowa pozwala szlifować twardy kamień, a solidna tarcza z zębami (tzw. segmentami) posłuży do jego cięcia.

Zadowolenie klientów ma dla nas ogromne znaczenie, możesz więc liczyć na pomoc w doborze narzędzi diamentowych, atrakcyjne ceny, a także szybką dostawę. Aby każdy znalazł w naszym asortymencie coś dla siebie, stale poszerzamy listę dostępnych produktów.

Tarcze diamentowe uniwersalne i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz diamentowe narzędzia skonstruowane m.in. do szlifowania betonu. Warto jednak pamiętać, że technika diamentowa świetnie sprawdza się również z wieloma innymi twardymi materiałami. Przed zakupem sprawdź parametry danego artykułu – często w opisie narzędzi diamentowych umieszcza się sugerowane zastosowania na podstawie danych technicznych. Jeśli więc uzupełniasz braki w zestawie narzędzi, warto wybrać uniwersalne artykuły.

Być może jednak przeprowadzasz remont lub przebudowę łazienki czy kuchni i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do glazury. W takiej sytuacji o wiele lepiej sprawdzą się nasze tarcze diamentowe do cięcia płytek i kafelków. Niska agresywność sprawia, że narzędzie wycina precyzyjne kształty bez obaw o pęknięcie ceramiki. Tak samo możesz wykorzystać prezentowane koronkowe wiertła diamentowe.

Profesjonalistom oraz osobom zaangażowanym w gruntowne remonty polecamy zaś tarcze diamentowe do cięcia betonu zbrojonego i innych materiałów budowlanych. Proste narzędzia umożliwiają dekarzom precyzyjną pracę, która bez odpowiedniego wsparcia byłaby uciążliwa. Dobrze dobrane, solidne tarcze w rękach specjalistów pozwalają zarówno na cięcie, skrawanie, jak i szlifowanie twardych, kruchych materiałów.

Oferujemy tarcze diamentowe do szlifierek kątowychtarcze diamentowe do pił spalinowych, tarcze diamentowe do pilarek stołowych oraz tarcze diamentowe do maszyn.

Frezy diamentowe od renomowanych producentów

Prezentowane narzędzia diamentowe do materiałów budowlanych i innych powierzchni pochodzą od marek znanych na całym świecie. MK Plastimex to autoryzowany dystrybutor produktów Klingspor cenionych przez dziesiątki lat. Piły diamentowe Klingspor codziennie służą wielu profesjonalistom oraz amatorom majsterkowania – z pewnością warto więc mieć je w swoim warsztacie.

Oprócz tego sprzedajemy również narzędzia diamentowe marki Norton. Marka ta kojarzona jest bardzo długo ze ściernicami ceramicznymi, dzisiaj może pochwalić się szeroką ofertą narzędzi diamentowych, w tym tarcz oraz wierteł koronkowych. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować – zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami ściernymi z naszej oferty.

Poszukujesz wyjątkowych narzędzi diamentowych, których nie mamy w sklepie? A może zależy Ci na określonych parametrach? Skontaktuj się ze specjalistami MK Plastimex. Naszym największym atutem jest możliwość pośredniczenia pomiędzy klientem a producentem, aby dostarczyć dokładnie takie narzędzia, jakich potrzebuje. Przekonaj się, jakie to proste!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl