Kategorie

Narzędzia diamentowe

Pokazuje 1 - 20 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 98 elementów

Diament to najtwardszy znany minerał występujący w przyrodzie. Nic więc dziwnego, że jego syntetyczną odmianę wykorzystuje się go do produkcji skutecznych narzędzi tnących i szlifierskich. W MK Plastimex znajdziesz tarcze diamentowe, wiertła diamentowe, frezy diamentowe i nie tylko – za ich pomocą przeprowadzisz szybko obróbkę twardego kamienia, asfaltu czy betonu. Przekonaj się, jak nasze narzędzia ułatwią Ci pracę!

Czytaj więcej

Z jakich narzędzi diamentowych warto skorzystać?

Nasz sklep słynie z dostarczania klientom wyjątkowych materiałów i narzędzi ściernych oraz artykułów BHP. Pragnąc usprawnić Twoją pracę, w tej kategorii przedstawiamy sprzęty do zadań specjalnych – narzędzia diamentowe. Mimo przygotowania z diamentów syntetycznych, są one wyjątkowo przydatne i znajdują szerokie zastosowanie. W ofercie MK Plastimex znajdziesz mnóstwo narzędzi diamentowych dostosowanych do cięcia i obróbki betonu, kamienia oraz innych twardych materiałów. Diamentowymi narzędziami przeprowadzisz również polerowanie:

  • marmuru,
  • granitu,
  • lastryko.

Nasz szeroki asortyment obejmuje profesjonalne narzędzia diamentowe. Wśród nich znajdują się m.in. koronki diamentowe, tarcze i ściernice – każdy model sprawdza się do nieco innych zadań. Przykładowo ściernica diamentowa pozwala szlifować twardy kamień, a solidna tarcza z zębami (tzw. segmentami) posłuży do jego cięcia.

Zadowolenie klientów ma dla nas ogromne znaczenie, możesz więc liczyć na pomoc w doborze narzędzi diamentowych, atrakcyjne ceny, a także szybką dostawę. Aby każdy znalazł w naszym asortymencie coś dla siebie, stale poszerzamy listę dostępnych produktów.

Tarcze diamentowe uniwersalne i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz diamentowe narzędzia skonstruowane m.in. do szlifowania betonu. Warto jednak pamiętać, że technika diamentowa świetnie sprawdza się również z wieloma innymi twardymi materiałami. Przed zakupem sprawdź parametry danego artykułu – często w opisie narzędzi diamentowych umieszcza się sugerowane zastosowania na podstawie danych technicznych. Jeśli więc uzupełniasz braki w zestawie narzędzi, warto wybrać uniwersalne artykuły.

Być może jednak przeprowadzasz remont lub przebudowę łazienki czy kuchni i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do glazury. W takiej sytuacji o wiele lepiej sprawdzą się nasze tarcze diamentowe do cięcia płytek i kafelków. Niska agresywność sprawia, że narzędzie wycina precyzyjne kształty bez obaw o pęknięcie ceramiki. Tak samo możesz wykorzystać prezentowane koronkowe wiertła diamentowe.

Profesjonalistom oraz osobom zaangażowanym w gruntowne remonty polecamy zaś tarcze diamentowe do cięcia betonu zbrojonego i innych materiałów budowlanych. Proste narzędzia umożliwiają dekarzom precyzyjną pracę, która bez odpowiedniego wsparcia byłaby uciążliwa. Dobrze dobrane, solidne tarcze w rękach specjalistów pozwalają zarówno na cięcie, skrawanie, jak i szlifowanie twardych, kruchych materiałów.

Frezy diamentowe od renomowanych producentów

Prezentowane narzędzia diamentowe do materiałów budowlanych i innych powierzchni pochodzą od marek znanych na całym świecie. MK Plastimex to autoryzowany dystrybutor produktów Klingspor cenionych przez dziesiątki lat. Piły diamentowe Klingspor codziennie służą wielu profesjonalistom oraz amatorom majsterkowania – z pewnością warto więc mieć je w swoim warsztacie.

Oprócz tego sprzedajemy również narzędzia diamentowe marki Norton. Marka ta kojarzona jest bardzo długo ze ściernicami ceramicznymi, dzisiaj może pochwalić się szeroką ofertą narzędzi diamentowych, w tym tarcz oraz wierteł koronkowych. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować – zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami ściernymi z naszej oferty.

Poszukujesz wyjątkowych narzędzi diamentowych, których nie mamy w sklepie? A może zależy Ci na określonych parametrach? Skontaktuj się ze specjalistami MK Plastimex. Naszym największym atutem jest możliwość pośredniczenia pomiędzy klientem a producentem, aby dostarczyć dokładnie takie narzędzia, jakich potrzebuje. Przekonaj się, jakie to proste!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl