Kategorie

Trójkąty ścierne

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Skuteczne wygładzanie powierzchni płaskich oraz ściąganie z nich dotychczasowej warstwy wykończenia, zbieranych od lat zanieczyszczeń lub powłoki rdzy, wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Szlifowanie ręczne w przypadku powierzchni dużych nie jest efektywne, znacznie lepszym wyborem są trójkąty ścierne podłączane bezpośrednio do szlifierek oscylacyjnych za pomocą rzepu. Zapewniają wysoką wydajność pracy przy minimalnym koszcie zakupu. Przejrzyj wszystkie i złóż zamówienie już dziś!

Do czego służą trójkąty ścierne?

Trójkąty ścierne samoprzylepne dostępne w naszym sklepie występują w wielu granulacjach oraz rozmiarach, różni je zatem sposób zastosowania, lecz łączy wysoka jakość wykonania. Trójkątny papier ścierny używany maszynowo zachwyca przede wszystkim obrazem szlifowanej powierzchni, który jest jednolity i zgodny z założeniami operatora. To wynik zastosowanego nasypu półotwartego. Ponadto ziarno, oczywiście wykonane w całości z najwyższej klasy elektrokorundu, jest wysoce wytrzymałe i zapewnia błyskawiczne wykonanie poszczególnych prac wymagających głębokiego lub płytkiego szlifowania.

Miękka struktura sprawia, że trójkąty ścierne można z łatwością docinać i zmieniać ich kształt, w zależności od potrzeb i możliwości technicznych danego urządzenia. W ten sposób można również pracować w miejscach trudnodostępnych, odcinając część akcesorium w odpowiedni sposób.

Trójkąty ścierne – czym się charakteryzują?

Trójkąty ścierne samoprzyczepne mają kilka zalet, dzięki którym są szczególnie polecane do obróbki różnych materiałów, w tym:

  • stali,
  • drewna,
  • aluminium,
  • tworzyw sztucznych,
  • farb,
  • lakierów,
  • szpachli,
  • i wielu innych materiałów o każdym przeznaczeniu.

Przede wszystkim akcesoria te, z pozoru niezbyt skomplikowane budową, tak naprawdę są niezwykle zaawansowane technicznie. Górną warstwę zewnętrzną tworzy elektrokorund, wysoce efektywny i wydajny, pod spodem z kolei za podłoże odpowiada papier typu E o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Otwory odpylające zwiększają komfort pracy i zmniejszają ilość materiału znajdującego się pomiędzy tarczą ścierną a samym tworzywem poddanym obróbce. Spoiwem jest oczywiście żywica syntetyczna, która zapewnia najwyższą możliwą trwałość. Trójkąty ścierne różni granulacja – od 40 do nawet 180, w krokach co 20 lub 30, co zapewnia możliwość dostosowania ich parametrów wprost do oczekiwań danej osoby.

Gdzie znajdą zastosowanie trójkąty ścierne samoprzyczepne?

Trójkąty ścierne samoprzyczepne, niezależnie od ich rodzaju, granulacji czy wariantu, są niezwykle potrzebnym akcesorium w pracy związanej z obróbką mechaniczną różnego typu produktów. Trójkąty ścierne samoprzyczepne oferowane w naszym sklepie są oryginalne, dostępne w korzystnej cenie oraz starannie wykonane, dzięki czemu gwarantują długą trwałość i możliwość obróbki najbardziej wymagających materiałów każdego typu. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszystkie telefonicznie oraz mailowo.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl