Kategorie

Bluzy robocze

Pokazuje 1 - 20 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 38 elementów

Bluzy robocze należą do jednych z podstawowych elementów ubioru BHP. Nawet, jeżeli pracownicy nie mają do czynienia z trudnymi warunkami, często bywa elementem rozpoznawczym i częścią uniformu. Dobrej jakości męska bluza robocza to idealna kanwa do umieszczenia na niej niewielkiego logo lub plakietki z imieniem. Rola tego elementu ubioru nabiera jednak powagi, gdy pracownik często przebywa w niskiej temperaturze. Sklep internetowy MK Plastimex oferuje szeroki wybór bluz roboczych męskich i damskich, gwarantujących ciepło i komfort nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Czytaj więcej

Bluzy i polary robocze - niezastąpione podczas pracy na magazynie
Na magazynach - zwłaszcza tych, w których przechowuje się żywność - obowiązuje niska temperatura. Krzątający się tam pracownicy są często narażeni na różne przewiania lub przeziębienia. W takim przypadku zapewnienie odpowiednich bluz męskich roboczych to podstawa do tego, aby móc komfortowo i sprawnie wykonywać swoje obowiązki. Podczas wyboru bluz roboczych, warto kierować się przede wszystkim jakością użytych do szycia materiałów. Odzież powinna być nie tylko ciepła, ale też wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Klienci sklepu internetowego MK Plastimex najczęściej decydują się na polary robocze. Przemawia za tym nie tylko miękkość tego materiału, ale również jego niezwykła odporność na przedarcia bądź dziurawienie się. Polar to tkanina wykonana z PET oraz innych tworzyw sztucznych, idealnie imitująca wełnę. Od swojego naturalnego odpowiednika różni ją jednak imponująca hydrofobowość. Polar męski roboczy izoluje ciepło tak samo skutecznie niezależnie od tego, czy jest suchy, czy mokry. Tego typu odzież jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy pracownicy często przebywają na świeżym powietrzu. Gdy rozpęta się spontaniczna burza bądź ulewa, ciepła bluza męska robocza nie przestaje ogrzewać ciała.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo bluzy męskie robocze wykonane z mieszanki poliestru i bawełny. Połączenie tych dwóch materiałów od lat jest powszechnie używane w produkcji odzieży BHP. Bluza męska robocza poliestrowo-bawełniana zapewnia przede wszystkim swobodną cyrkulację powietrza. Pracownicy doceniają ją wtedy, gdy mimo panującego dookoła chłodu zdarza im się zgrzać. Bluzy robocze wykonane z tej mieszanki pozwalają skórze oddychać, jednocześnie nie dopuszczając do przewiania spoconej skóry. Odzież poliestrowo-bawełniana jest też odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie traci koloru nawet po wielokrotnym praniu.

MK Plastimex - dystrybutor wygodnej odzieży roboczej
Dostępne u nas polary oraz bluzy robocze ocieplane dają gwarancję pełnego komfortu pracy. Szeroki wybór dostępnych wariantów kolorystycznych sprawia, że mogą Państwo wybrać modele pasujące do palety kolorystycznej firmy. Jeżeli potrzebują Państwo konkretnych odcieni, wówczas zapraszamy do kontaktu. Sprowadzimy bluzy robocze w kolorach, które będą nawiązywać do Państwa logo. Poszukują Państwo sprawdzonego dystrybutora polarów i bluz roboczych, który może pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży roboczej! Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas bluzy męskie polarowe i poliestrowo-bawełniane, dzięki którym każdy pracownik będzie mógł swobodnie pracować w niskiej temperaturze.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl