Kategorie

Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych

Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych umożliwiają pracę, zachowując przy tym czyste dłonie oraz zapewniają należytą ochronę przed niebezpiecznymi detergentami.

Czytaj więcej

Rękawice gumowe - szeroka gama zastosowania

W naszej ofercie dostępne są rękawice lateksowe, które dzięki chropowatej strukturze ułatwiają chwytanie i doskonale sprawdzają się podczas codziennych prac. Idealnie dopasowują się do dłoni, są elastyczne i wygodne w noszeniu. Zapobiegają ślizganiu się chwytanych przedmiotów, dlatego sprawdzą się podczas prac w domu, jak również na zewnątrz. Oferujemy również popularne floki wielokrotnego użytku. Uważane są one za trwałe i niezbędne rękawice gospodarcze w każdym domu i ogrodzie. Doskonała struktura tworzywa zapewnia odporność na detergenty, a kontakt z chemikaliami chroni dłonie i zapewnia należyte bezpieczeństwo. Rękawice flokowane to niezbędnik każdego domu. Dostępne w naszej ofercie rękawice winylowe są bardzo elastyczne, dlatego są odporne na rozciąganie. To tania i atrakcyjna alternatywa podczas wykonywania codziennych czynności, by ochronić dłonie przed zabrudzeniem. Doskonałej jakości rękawice nitrylowe i rękawice lateksowe mają szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym oraz podczas prac mechanicznych. Jako alternatywę proponujemy rękawice bezpudrowe, które polecamy szczególnie do gastronomii oraz dla branży medycznej.

Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych - wykorzystywane materiały

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z bezpiecznego lateksu, nitrylu, winylu i neoprenu. Dzięki temu posiadają doskonałe właściwości ochronne przed detergentami i środkami, które wykazują negatywny wpływ na skórę dłoni. Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych sprawdzą się na co dzień podczas wielu czynności. Doskonałym uzupełnieniem są zarękawki, które chronią odzież przed przemakaniem. Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości od sprawdzonych producentów: REIS, OGRIFOX, UVEX, ANSELL, DUPONT.

Pokazuje 1 - 20 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 89 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl