Kategorie

Spodnie robocze

Pokazuje 1 - 20 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 103 elementów

Niezależnie od tego, czy wykonuje się pracę jako monter, kierowca zawodowy, malarz, czy też kierownik budowy — w każdym z tych zawodów koniecznie trzeba korzystać z odpowiedniego uniformu. Co wchodzi w grę? Oczywiście wzmacniane obuwie i odzież robocza: wygodna koszula, ale też spodnie robocze, zarówno męskie, jak i damskie. Czy mamy coś z tym wspólnego? Jak najbardziej, ponieważ specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę spodni roboczych. Męskie krótkie, ochronne damskie do pasa czy spodniobuty wodery — to wszystko można znaleźć właśnie u nas!

Spodenki robocze męskie i damskie do zadań specjalnych

Wykonują Państwo pracę w warunkach, które nie do końca są bezpieczne, a tym samym potrzebują Państwo skutecznej ochrony? Dobry wybór — właśnie u nas można wybrać porządne spodnie. Męskie oraz damskie robocze uniformy nadają się do różnych zadań — od trudnych prac na budowie po stosunkowo łatwe malowanie budynków. Gdzie jeszcze okażą się na 100% potrzebne? Dobrym przykładem jest zawód mechanika samochodowego. W trakcie wykonywania swoich obowiązków mechanik zmuszony jest do regularnego przebywania w kanale samochodowym, a ten — nie ma co ukrywać — nie należy do najczystszych. Oczywiście chodzi także o ogólną ochronę przed różnymi smarami lub potencjalnie niesprzyjającymi organizmowi substancjami. W przypadku mechaniki idealnym wyborem będą tak zwane ogrodniczki, które także posiadamy w naszej ofercie.

Wodery, spodniobuty i opcje na lato

Co jednak w przypadku, gdy nadejdzie lato? W wielu zawodach można sobie pozwolić na krótkie spodenki męskie robocze! Dzięki nim bez żadnego problemu zapewniony zostanie komfort przy jednoczesnej ochronie zarówno zdrowia, jak i… ot, po prostu czystości swoich ubrań!

Może jednak miejscem pracy jest niezwykle wilgotne środowisko, na przykład podczas wymiany rur albo prac kanalizacyjno-wodociągowych? W takim przypadku optymalnym wyborem będą spodniobuty, czyli wodery. W sklepie MK Plastimex znajdą je Państwo w kilku wariantach — zarówno w formie spodni do pasa, jak i roboczych kaloszy!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl