Kategorie

Gogle ochronne

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Praca na budowie, przy produkcji lub w zakładzie chemicznym wymaga wyjątkowej ostrożności. Szkło, odpryski twardego plastiku, drzazgi, pył, krople substancji chemicznych - to tylko kilka z niewielkich elementów, mogących łatwo dostać się do oczu. Szeroki wybór gogli ochronnych dostępnych w sklepie internetowym mkplastimex.pl pozwoli Ci na zapewnienie pracownikom stuprocentowego bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Gogle na oczy - gwarancja bezpieczeństwa i komfortu
Jak dobrze wiadomo, oko jest niezwykle wrażliwe na kontakt z ciałami obcymi. Nawet niewielka chmurka kurzu bądź pyłu może spowodować jego łzawienie, a co za tym idzie - utrudnić pracę wymagającą skupienia i precyzji. W przypadku pracy z drewnem lub plastikiem, zawsze istnieje ryzyko pojawienia się odprysku, co może skończyć się prawdziwą tragedią dla pracownika. Okulary ochronne - nazywane też często goglami - służą do zabezpieczenia delikatnego obszaru oczu.

Dostępne w naszym sklepie internetowym gogle na oczy należą do klasy optycznej 1 - czyli wyróżniającej się najmniejszymi tendencjami do zniekształcania obrazu. Wyroby optyczne z tej grupy mogą być noszone przez cały czas, bez ryzyka pojawienia się wad lub uszkodzeń wzroku. W MK Plastimex oferujemy zarówno gogle ochronne przeciwpyłowe, jak i te zaprojektowane z myślą o spawaczach. Każdy z tych modeli wyróżnia się niezwykłą szczelnością oraz idealnym dopasowaniem do twarzy użytkownika. Gogle spawalnicze na oczy natomiast dodatkowo posiadają małe otwory umiejscowione na samych bokach konstrukcji. Dzięki nim okulary nie parują podczas pracy przy wysokiej temperaturze.

W ofercie sklepu MK Plastimex znajdziesz m.in. gogle ochronne firmy UVEX, które poza branżą BHP cieszą się też dużym zainteresowaniem wśród sportowców. Wyróżniają się świetną ochroną przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. UVEX to gogle ochronne zaprojektowane według sprawdzonego, a przy tym stylowego designu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z modelami, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. Sięgnij po wygodne gogle ochronne, gwarantujące pełne zabezpieczenie przed wypadkiem podczas pracy.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl