Kategorie

Półbuty i sandały robocze

Jeszcze do niedawna Bezpieczeństwo i Higiena pracy były totalnie ignorowane albo przynajmniej nie przywiązywano do tego aspektu należytej uwagi. Obecnie jest to nie do pomyślenia, a odzież robocza, w tym buty robocze stały się ważnym aspektem w przestrzeganiu norm dotyczących BHP.

Jak ważne jest odpowiednie obuwie ochronne przekonał się już niejeden pracownik, który zaniedbał ten aspekt, a my wychodzimy naprzeciw zdrowemu rozsądkowi oraz przepisom BHP, oferując m.in. w pełni bezpieczne półbuty robocze i sandały robocze liczących się na rynku producentów w branży.

Czytaj więcej

Półbuty jako obuwie ochronne

W naszym sklepie znajdują się buty ochronne wyłącznie uznanych producentów obuwia roboczego i są to takie firmy, jak REIS, PPO Strzelce Opolskie, Cofra, Ogrifox, czy wreszcie UVEX, a półbuty ochronne przez te firmy wytwarzane stanowią rzeczywistą ochronę pracowniczych stóp.

Półbuty robocze z naszego sklepu są mocne i trwałe, a przy tym elastyczne i przyjemne w użytkowaniu, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wykonywane są z mocnych materiałów, jak skóra bydlęca, zamsz, czy jeans i nadają się do założenia na wielu stanowiskach pracy.

Dzięki antypoślizgowej podeszwie doskonale sprawdzą się przy pracy na wysokościach, a także na torach. Są odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki stalowemu podnoskowi są wytrzymałe na uderzenia o energii do 200 J i zgniecenia o sile do 15 kn.

W ofercie posiadamy również buty robocze trampki, które jako lekkie i wygodne z powodzeniem nadadzą się na takie stanowiska, jak sprzedawca, czy kurier.

Sandały ochronne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na obuwie robocze użyteczne w miesiącach letnich, wzbogacamy naszą ofertę również o sandały ochronne. Są one równie mocne, trwałe oraz wygodne, jak i klasyczne półbuty ochronne, z tą różnicą, że w cieplejsze dni zapewniają stopom lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik ma na stopach bezpieczne i zgodne z normami BHP obuwie ochronne, a jednocześnie nie przemęcza stóp nadmiernym ich przegrzewaniem.

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

    Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
    Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
    Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl