Kategorie

Krążki ścierne

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości krążki do ścierania wytwarzane przede wszystkim przez firmę Klingspor. Ten renomowany producent od ponad 100 lat dostarcza na rynek niezawodne urządzenia oraz akcesoria do szlifowania i obróbki wszelkich typów i rodzajów powierzchni. W ofercie mamy produkty o wszystkich najpopularniejszych średnicach: od 125 mm, poprzez 150 mm, aż po 406 mm. Również granulacja poszczególnych modeli (P36 – P1200) została dopasowana tak, żeby proponowana przez nas gama artykułów w pełni odpowiadała Państwa indywidualnym oczekiwaniom.

Bogata gama produktów obejmuje m.in. krążki ścierne na podłożu papierowym oraz foliowym. W sprzedaży posiadamy wyroby przeznaczone do szlifowania drewna i metalu, w tym różnych gatunków stali. Oferujemy również szeroki wybór krążków ściernych do tworzyw sztucznych, kompozytów, a także lakierów, szpachli oraz farb.

Czytaj więcej

Zastosowanie krążków ściernych

Produkty, które proponujemy, znajdą szerokie zastosowanie zarówno przy profesjonalnych pracach budowlanych, modernizacyjnych, jak i przy wykonywaniu drobnych remontów w domu lub mieszkaniu. Granulacja, forma otworu, a także średnica poszczególnych produktów pozwalają na używanie ich z ręcznymi padami polerskimi oraz elektronarzędziami takimi jak różnego rodzaju szlifierki (np. krążki do szlifierki kątowej, krążki do szlifierki oscylacyjnej, krążki do szlifierki mimośrodowej). Oferujemy bogaty asortyment krążków ściernych zarówno z otworami, jak i pełnych, co pozwala dopasować produkt do posiadanego przez siebie urządzenia szlifierskiego oraz rodzaju obrabianego materiału.

Oferowane przez nas produkty na podłożu marki Klingspor umożliwiają wydajną i zaawansowaną obróbkę powierzchni z dowolnego materiału. Dzięki wysokiej jakości wykonania cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań do wykonywania prac polerskich we własnym domu, warsztacie lub garażu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą kolekcją wyrobów pochodzących od uznanych producentów, dostępnych w szerokiej gamie średnic, form otworów i granulacji. W razie trudności z wyborem zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl