Kategorie

Krążki ścierne

Pokazuje 1 - 20 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 84 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości krążki ścierne do szlifierki wytwarzane przede wszystkim przez firmę Klingspor. Ten renomowany producent od ponad 100 lat dostarcza na rynek niezawodne urządzenia oraz akcesoria do szlifowania i obróbki wszelkich typów i rodzajów powierzchni. W ofercie mamy krążki papieru ściernego o wszystkich najpopularniejszych średnicach: od 125 mm, poprzez 150 mm, aż po 406 mm. Również granulacja poszczególnych modeli (P36 – P1200) została dopasowana tak, żeby proponowana przez nas gama artykułów w pełni odpowiadała Państwa indywidualnym oczekiwaniom.

Bogata gama produktów obejmuje m.in. krążki ścierne na podłożu papierowym oraz foliowym. W sprzedaży posiadamy wyroby przeznaczone do szlifowania drewna i metalu, w tym różnych gatunków stali. Oferujemy również szeroki wybór krążków ściernych do tworzyw sztucznych, kompozytów, a także lakierów, szpachli oraz farb.

Czytaj więcej

Zastosowanie krążków ściernych

Krążki i papiery ścierne, które proponujemy, znajdą szerokie zastosowanie zarówno przy profesjonalnych pracach budowlanych, modernizacyjnych, jak i przy wykonywaniu drobnych remontów w domu. Granulacja, forma otworu, a także średnica poszczególnych produktów pozwalają na używanie ich z ręcznymi padami polerskimi oraz elektronarzędziami takimi jak różnego rodzaju szlifierki (np. krążki do szlifierki kątowej, krążki do szlifierki oscylacyjnej, krążki do szlifierki mimośrodowej). Oferujemy bogaty asortyment krążków ściernych - na rzep, z otworami, jak i klasycznych pełnych. Pozwala to na dopasowanie produktu do posiadanego przez siebie urządzenia szlifierskiego oraz rodzaju obrabianego materiału.

Oferowane przez nas papiery ścierne i krążki szlifierskie na rzep marki Klingspor umożliwiają wydajną i zaawansowaną obróbkę powierzchni z dowolnego materiału. Dzięki wysokiej jakości wykonania cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań do wykonywania prac polerskich we własnym domu, warsztacie lub garażu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą kolekcją papierów ściernych oraz krążków ściernych na rzep pochodzących od uznanych producentów, dostępnych w szerokiej gamie średnic, form otworów i granulacji. W razie trudności z wyborem zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące krążków ściernych do szlifierki.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl