Kategorie

Odzież robocza

Pokazuje 1 - 20 z 253 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 253 elementów

Praca na wielu stanowiskach, szczególnie w produkcji i przemyśle, wymaga noszenia specjalistycznej odzieży roboczej. W wielu rodzajach pracy konieczna jest odzież ochronna, mająca zapewniać bezpieczeństwo przed szkodliwymi dla zdrowia lub życia substancjami, odpryskami obrabianych materiałów oraz innymi czynnikami. W innych zawodach przydatna okazuje się odzież dająca dużą swobodę ruchów, ocieplana lub wodoodporna. Ubrania ochronne przydają się także w domu, np. podczas remontu lub przy pracach w ogrodzie. Doskonałym rozwiązaniem dla pracowników terenowych, a także rowerzystów, biegaczy i osób uprawiających inne rodzaje sportu na zewnątrz, są natomiast kamizelki odblaskowe, chroniące przed nieumyślnym potrąceniem przez kierowców samochodów. Producenci przykładają coraz większą wagę nie tylko do tego, aby ich wyroby były zgodne z obowiązującymi zasadami BHP oraz minimalizowały konkretne zagrożenia, ale dbają także o atrakcyjny wygląd swoich produktów.

Sprzedawana przez nas odzież ochronna BHP to wyposażenie, które nada się podczas praktycznie każdej pracy. Osiedlowy sklep, magazyn, remonty, zadania związane z bezpośrednim kontaktem z niebezpiecznymi substancjami — nasze ubrania robocze męskie i damskie nadadzą się w każdym przypadku! Przykład? Odzież BHP w postaci polarów będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o pracę w chłodni. A może potrzebujesz ubioru dla kierowcy zawodowego? Także w tym przypadku przyda się odzież robocza, z czego dla prowadzących cysterny proponujemy ubrania antyelektrostatyczne. Są Państwo zainteresowani naszym asortymentem? W takim razie zachęcamy do kontaktu! Na bogatą ofertę MK Plastimex składa się odzież robocza zimowa - męska oraz damska - jak i wiele innych uniformów przystosowanych do różnych zadań oraz warunków!

Sklep z odzieżą ochronną od renomowanych producentów

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór odzieży roboczej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb na różnych stanowiskach pracy. Asortyment obejmuje przede wszystkim:

Od 2013 roku jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wyrobów wielu renomowanych marek, takich jak REIS i LEBER&HOLLMAN. Oferujemy Państwu produkty godnych zaufania, profesjonalnych producentów o wieloletnim doświadczeniu w branży. Korzystanie z odzieży ochronnej sprawdzonego producenta, to gwarancja wygodnej i bezpiecznej pracy, zarówno w zawodach narażających na kontakt z różnymi szkodliwymi czynnikami, jak i w domu lub podczas uprawiania sportów na zewnątrz.

W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajduje się asortyment na każdą okazję, dostosowany do różnych potrzeb i wymagań. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowej porady w wyborze odpowiedniego wyrobu, nie znaleźli potrzebnego produktu lub mają jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. Nasz personel z przyjemnością udzieli wszelkiej dostępnej pomocy i informacji.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl