Kategorie

Kurtki robocze

Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów

W każdej pracy wykonywanej poza budynkiem, na otwartej przestrzeni, trzeba liczyć się z sytuacją, w której to prędzej czy później dopadnie nas zła pogoda. Mowa oczywiście o śnieżycach, deszczu czy mrozie, prowadzących do odczucia dyskomfortu. Wreszcie w grę wchodzi także praca nocą nieopodal drogi, co stwarza ryzyko potrącenia przez uczestników ruchu drogowego. Co się w takich sytuacjach przyda? Kurtka robocza ochronna, dzięki której pracownicy będą mieli zapewnione ciepło, a opcjonalne odblaski poprawią widoczność. Zainteresowani? W takim razie zapoznajcie się z pełną ofertą!

Czytaj więcej

Kurtka robocza męska — ocieplana i wygodna
W jakiej sytuacji kurtka robocza męska okaże się przydatnym elementem odzieży roboczej? Przykładem jest praca mobilnego mechanika, który niekiedy zarówno w dzień, jak i w nocy, latem czy zimą, musi pracować podczas różnych napraw. Czy można wybrać się w taką delegację bez odpowiedniego sprzętu? Oczywiście, że nie, a podstawą okaże się kurtka męska robocza ze specjalnymi odblaskami. W ten sposób mechanik stanie się widoczny na drodze, a poza tym będzie mieć zapewnione ciepło.

Innym przykładem jest zawód kierowcy zawodowego kierującego cysterną paliwową. Także i w takiej sytuacji niezbędna będzie kurtka ocieplana męska! Roboczy uniform nieco różni się od innych modeli. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że istotne okazuje się także antyelektrostatyczność. Do czego jest to potrzebne? Zwiększa bezpieczeństwo, dzięki zmniejszeniu do minimum ryzyka wyładowania elektrycznego, w najgorszym przypadku prowadzącego nawet do wybuchu.

W naszym sklepie możecie zaopatrzyć się w rozmaite warianty kurtek roboczych — zimowa męska odzież, wariant z ochroną ESD, polarowa i wiele więcej. Jesteście zainteresowani? Jeżeli tak, w naszym sklepie wybierzecie odpowiedni uniform, dzięki któremu praca stanie się zarówno bezpieczniejsza, jak i przyjemniejsza!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl