Kategorie

Materiały ścierne

Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem odpowiednich produktów lub mają jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym personelem, który z przyjemnością udzieli wszelkich porad i odpowiedzi.

Pokazuje 1 - 20 z 866 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 866 elementów

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości materiałów do obróbki, szlifowania i cięcia, zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się produkty renomowanych marek. Jesteśmy również w stanie podjąć się realizacji zamówień na produkty niestandardowe, na indywidualne zamówienie. Oferujemy bogaty wybór materiałów ściernych, które obejmują przede wszystkim:

Czytaj więcej

– tarcze do cięcia i szlifowania różnych rodzajów metalu, stali, betonu i kamienia, dostosowane do używania w każdym typie szlifierek,

– pasy bezkońcowe o różnej szerokości, długości i zastosowaniu, na podłożu papierowym lub płóciennym,

– siatki, arkusze i krążki ścierne o różnym rozmiarze, formach otworów, podłożu oraz zastosowaniu,

krążki fibrowe oraz dyski wsporcze,

– rolki do ścierania m.in. metalu i drewna, na podłożu płóciennym, papierowym lub specjalnej włókninie szlifierskiej,

– ściernice listkowe, trzpieniowe, garnkowe i ceramiczne, dostosowane do różnych zastosowań lub rodzajów sprzętu oraz obrabianych materiałów,

– wiertła i inne narzędzia diamentowe, w tym wysoko wydajne tarcze diamentowe do cięcia i szlifowania,

– piły tarczowe,

– dodatkowe akcesoria do wszystkich rodzajów urządzeń i materiałów ściernych.

Sklep z materiałami ściernymi od renomowanych producentów.

Mamy już niemal 30 lat doświadczenia na rynku materiałów ściernych. Cieszymy się statusem oficjalnego dystrybutora materiałów ściernych firm Klingspor i Norton. Nasza oferta obejmuje także materiały ścierne i artykuły BHP międzynarodowej korporacji 3M, a także wielu innych producentów. Współpracujemy na stałe z kilkuset firmami na terenie kraju oraz za granicą, a także stale poszukujemy nowych partnerów, dzięki czemu możemy regularnie, a przy tym konsekwentnie poszerzać naszą ofertę.

W oferowanym przez nas asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów ściernych wysokiej jakości i innych sprzętów lub akcesoriów służących do obróbki metalu, stali, drewna oraz innych materiałów.

Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem odpowiednich produktów lub mają jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym personelem, który z przyjemnością udzieli wszelkich porad i odpowiedzi.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl