Kategorie

Akumulatory i ładowarki

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Akumulatory do elektronarzędzi

Ładowarki i akumulatory do elektronarzędzi są kluczowymi akcesoriami, które zapewniają efektywną pracę Twoich urządzeń. Wykorzystując nowoczesną technologię, produkty z tej kategorii wpływają ciągłość wykonywanych zadań. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą MK Plastimex!

Ładowarki do elektronarzędzi w ofercie MK Plastimex

W naszej ofercie znajdują się różne modele akumulatorów do elektronarzędzi. Ponadto zakupisz tu także praktyczne adaptery. Te wszechstronne akcesoria działają podobnie do przenośnych ładowarek. Dzięki temu możesz cieszyć się elastycznością podczas pracy.

Adaptery i akumulatory z asortymentu MK Plastimex pochodzą od renomowanych producentów, takich jak STANLEY. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla zestawu elektronarzędzi tej marki. Dzięki nim ładowanie baterii staje się jeszcze bardziej efektywne oraz elastyczne – umożliwiają szybkie dostosowanie do zmieniających się wymagań podczas wykonywanych czynności. Urządzenia te zaprojektowano tak, aby zwiększyć funkcjonalność oraz wydłużyć czas pracy narzędzi. Sprawia to, że są nieocenionym dodatkiem dla każdego profesjonalisty lub hobbysty.

Ładowarka do elektronarzędzi, takich jak wkrętarki i inne sprzęty

W MK Plastimex znajdziesz ładowarki i akumulatory do elektronarzędzi, które są niezbędne na przykład w branży budowlanej. Urządzenia te świetnie sprawdzą się do obsługi różnych przyrządów.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym produktom wkrętarki, szlifierki kątowe, zakrętarki udarowe, młotowiertarki czy inne narzędzia będą gotowe do działania, zapewniając efektywność i ciągłość pracy na placu budowy lub w warsztacie. Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt tego typu był wysoce niezawodny i przygotowany do szybkiego użycia.

Na co zwrócić uwagę, wybierając akumulatory do elektronarzędzi?

Akumulatory do elektronarzędzi powinny być dostosowane do modelu urządzenia oraz Twoich potrzeb – oto lista spraw, na które warto zwrócić uwagę podczas jego zakupu.

  • Typ akumulatora – najczęściej jest to akumulator litowo-jonowy (Li-ion). Takie modele są obecnie najpopularniejsze ze względu na ich wydajność, długi czas pracy i niezauważalny efekt pamięci.
  • Pojemność akumulatora – ważne jest, aby wybrać akumulator o odpowiedniej pojemności, wyrażanej w amperogodzinach (Ah). Większa pojemność oznacza dłuższą pracę na jednym ładowaniu, ale także niekiedy wyższą cenę.
  • Czas ładowania akumulatorów – sprawdź, ile czasu potrzebuje ładowarka do pełnego naładowania akumulatora. Krótszy będzie zdecydowanie wygodniejszy, szczególnie w przypadku intensywnej pracy.
  • Kompatybilność z modelem urządzenia – akumulator do elektronarzędzi musi być do nich dopasowany. Nie wszystkie modele są bowiem uniwersalne, więc ten aspekt jest kluczowy.
  • Wskaźnik stanu naładowania baterii – akumulatory ze wbudowanym wskaźnikiem naładowania są bardzo praktyczne, ponieważ pozwalają łatwo sprawdzić poziom energii. W ten sposób dobrze zaplanujesz swoją pracę.
  • Parametry baterii – każda bateria ma swoje parametry. Zwróć uwagę na jej napięcie (V) i prąd (A), które muszą być zgodne z wymaganiami Twojego narzędzia.
  • Ważne będą także inne przydatne cechy, takie jak brak efektu pamięci i minimalnego samorozładowania.

Akumulatory do elektronarzędzi – zamienniki

W naszej ofercie znajdziesz również zamienniki akumulatorów do elektronarzędzi. Będą one kompatybilne z wieloma popularnymi markami i modelami elektronarzędzi. Produkty te dostępne w MK Plastimex stanowią doskonałą alternatywę dla oryginalnych, oferując wysoką wydajność i niezawodność w konkurencyjnych cenach.

Akumulatory do elektronarzędzi i inne produkty w MK Plastimex

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą MK Plastimex, gdzie znajdziesz także elektronarzędzia, takie jak szlifierki, wiertarko-wkrętarki i wiele innych. Pomogą Ci w różnych pracach budowlanych i remontowych

W MK Plastimex dostępna jest także odzież robocza oraz artykuły BHP, na przykład rękawice, obuwie ochronne i akcesoria do ochrony oczu oraz dróg oddechowych. Serdecznie zapraszamy!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl