Kategorie

Ściernice

W ofercie naszego sklepu z narzędziami ściernymi znajdą Państwo pełną paletę ściernic dostępnych na rynku, od ściernic listkowych, przez ściernice ceramiczne, po ściernice trzpieniowe i ściernice garnkowe. Ściernice te znajdują zastosowanie przede wszystkim w obróbce metalu, ale posiadamy również narzędzia do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, czy kamienia i materiałów mineralnych. Sprzedajemy wyłącznie certyfikowane produktu uznanych na rynku producentów materiałów ściernych.

Czytaj więcej

Rodzaje i zastosowanie oferowanych ściernic

Paleta oferowanych przez nas ściernic obejmuje między innymi ściernice listkowe, w tym ściernice listkowe talerzowe (zwane również jako SMT lub lamelki), ściernice listkowe trzpieniowe nasadzane i lamelki na trzpieniu. Są to narzędzia ścierne o wszechstronnym zastosowaniu, w tym do usuwania dużych naddatków / szlifowania zgrubnego, obróbki wykańczającej, czyszczenia spawów, ukosowania, wygładzania i wykańczania powierzchni. Lamelki sprawdzą się szczególnie tam, gdzie wymagane jest dokładne dopasowanie narzędzia do obrabianego materiału.

Ściernice ceramiczne to rozwiązanie szczególnie polecane do obróbki precyzyjnej, w tym do ręcznego gratowania, a także ostrzenia narzędzi oraz ostrzenia części

Ściernice trzpieniowe są rekomendowane gdy mamy do czynienia z elementami o trudnych, skomplikowanych kształtach, ze szlifowaniem dużych ilości materiałów, czy ciasnymi przestrzeniami.

Bogaty wybór kształtów, wymiarów i ziaren ściernic

W ofercie naszego sklepu internetowego możliwy jest wybór narzędzi ściernych spośród szerokiej gamy kształtów, wymiarów ściernic, czy też rodzajów stosowanych ziaren oraz ich gradacji.

Dzięki posiadaniu statusu oficjalnego przedstawiciela marek Klingspor i Norton na polskim rynku, jesteśmy też w stanie zrealizować zamówienia na ściernice o niestandardowych parametrach, czy do wysoko specjalistycznych zastosowań.

Szeroka oferta ściernic dostępnych w naszej hurtowni materiałów ściernych pozwala na dobór odpowiedniego narzędzia do praktycznie każdego zastosowania

Pokazuje 1 - 20 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 133 elementów
Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl