Kategorie

Dyski mocujące do krążków fibrowych

Filtruj produkty

Producent
Mocowanie

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Dyski wsporcze to narzędzia niezbędne w każdym profesjonalnym zakładzie szlifierskim oraz lakierniczym. Odpowiednio dobrany dysk wsporczy znacząco wpływa na jakość i szybkość szlifu, co przekłada się na efekty pracy. Z tego rodzaju narzędzi korzystają zarówno zawodowi fachowcy, jak i amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szlifierką bądź polerką. Czym dokładnie jest dysk wsporczy? Jakie dysk wsporczy wybrać? Gdzie najlepiej kupić profesjonalny dysk wsporczy?

  Do czego służą dyski wsporcze?

  Dyski wsporcze służą przede wszystkim do montażu materiałów ściernych. Są to akcesoria polerskie, które umożliwiają nie tylko polerowanie lakieru, ale również inne prace szlifierskie. Dyski wsporcze umożliwiają bowiem wykorzystanie między innymi krążków fibrowych o różnej granulacji, które pozwalają na szlifowanie, obróbkę stali oraz materiałów niestalowych, a także służą do usuwania rdzy oraz zadziorów.

  Dysk wsporczy może mieć różną twardość i wiele sposobów mocowania. Twarde dyski wsporcze stosowane są do usuwania większej ilości materiałów, natomiast miękkie używane są przede wszystkim do powierzchni profilowanych.

  Możliwe są również dwa rodzaje mocowania krążków fibrowych do dysków wsporczych:

  • przykręcanie,
  • przytwierdzanie za pomocą specjalnego rzepu.

  Dyski wsporcze w asortymencie MK Plastimex

  W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment dysków wsporczych przeznaczonych do różnego rodzaju prac szlifierskich. Dzięki dostępności zarówno twardych, jak i miękkich dysków, możliwe jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb.

  Dyski wsporcze od MK Plastimex to także różne średnice pozwalające na idealne dopasowanie dysków do narzędzia, a przez to lepsze wyważenie i poprowadzenie szlifu. Produkty w naszym sklepie internetowym dostępne są w średnicach:

  • 115 mm,
  • 125 mm,
  • 180 mm.

  W tej kategorii znajdziesz także dyski wsporcze w różnych kolorach, między innymi w kolorze czarnym lub czerwonym. Mimo że barwa dysku nie ma wpływu na jego jakość, to jednak wskazuje na agresywność szlifu oraz żywotność krążka ściernego.

  Akcesoria polerskie – dysk wsporczy

  Dyski wsporcze są zaliczane także do akcesoriów polerskich. To właśnie dzięki nim możliwe jest zastosowanie wszelkich technik służących do profesjonalnych oraz amatorskich zadań z zakresu polerki.

  Polerowanie lakieru to nie tylko prace wykonywane w warsztatach samochodowych – coraz częściej możemy także zaobserwować zakup tych produktów do prywatnych garaży. Wiele osób decyduje się na wykorzystanie akcesoriów polerskich, w tym również dysków w naszym sklepie, do polerskiego użytku domowego. Najczęściej dyski wsporcze wykorzystywane są w takich sytuacjach do bieżącej konserwacji lakieru samochodowego.

  Najwyższej jakości dyski wsporcze dla efektywnej pracy

  W MK Plastimex dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów, dlatego producent każdego towaru w naszym sklepie musi być zaufany i sprawdzony. U nas znajdziesz dysk wsporczy od między innymi Klingspor i NORTON. Dzięki temu mamy pewność, że dyski wsporcze dostępne w asortymencie sklepu nie zawiodą oczekiwań naszych klientów.

  Precyzyjne wykonanie oraz odpowiedni dobór materiałów sprawia, że każdy oferowany przez nas dysk wsporczy świetnie sprawdza się w dowolnego rodzaju pracach polerskich i szlifierskich. Wysoka odporność na ścieranie zapewnia niezwykłą efektywność, przy jednoczesnym spokojnym rytmie pracy. Dzięki różnym sposobom montażu można dopasować zarówno krążek fibrowy, jak i dysk do konkretnego zakresu działań oraz optymalizować efekty.

  Warto także zauważyć, że profesjonalne dyski wsporcze wpływają również na bezpieczeństwo osoby, która się nimi posługuje. Niezabezpieczone i źle wykonane produkty mogą odczepić się w trakcie pracy, co stwarza poważne zagrożenie. Dlatego niezwykle ważne jest korzystanie ze sprawdzonego sprzętu oraz akcesoriów.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl