Kategorie

Ściernice listkowe z włókniny szlifierskiej

Filtruj produkty

Producent
Średnica

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Ściernice listkowe z włókniny szlifierskiej montuje się na różnych elektronarzędziach, takich jak szlifierki kątowe, prostoliniowe czy oscylacyjne. Dzięki nim możliwa jest dokładna obróbka poszczególnych materiałów i tworzyw.

  Jak zbudowana jest ściernica listkowa nasadzana z włókniny?

  Ściernica listkowa nasadzana z włókniny wykonana została z mieszanki wielu składników. Dzięki nim zawdzięcza ona swoją wysoką funkcjonalność oraz skuteczność. Jej bogata struktura składa się z nylonowych włókien, które zostały utwardzone i scalone żywicą. Następnie nasączono je ziarnami ściernymi. Są to takie substancje jak korund, tlenek glinu lub węglik krzemu. To właśnie od ich wielkości zależy późniejsza gradacja – im większe, tym ściernice listkowe z włókniny szlifierskiej są bardziej agresywne.

  Ściernica nasadzana z włókniny w naszej ofercie

  Ściernice listkowe nasadzane z włókniny szlifierskiej są dostępne w naszym asortymencie w różnych kształtach, rozmiarach i gradacjach ścierności, co pozwala na dopasowanie narzędzia do konkretnego urządzenia oraz materiału, który chcesz poddać obróbce. W taki sposób zapewnisz równomierny obraz szlifowania.

  Bardzo znaną i cenioną marką, zajmującą się tworzeniem tych produktów, jest KLINGSPOR. Ściernice nasadzane z włókniny szlifierskiej pochodzące spod ręki właśnie tego producenta zakupisz w naszym sklepie. Dystrybuowane przez nas modele są naprawdę różnorodne – zależy nam bowiem, abyś w MK Plastimex znalazł to, czego szukasz. Zapraszamy!

  Nasza hurtownia oferuje takie ściernice listkowe nasadzane z włókniny jak na przykład:

  • ściernica walcowa Klingspor NFW 600 S, będąca świetnym wyborem do matowienia oraz nadawania powierzchni satynowego wykończenia,
  • ściernica talerzowa, Klingspor SMT 800 Special, którą wykorzystasz zarówno w ślusarstwie, jak i w budowie armatury.

  Jakie zastosowania mają ściernice listkowe z włókniny szlifierskiej?

  Ściernice listkowe z włókniny szlifierskiej zawdzięczają swojej strukturze możliwość efektywnej i jednolitej obróbki przeróżnych powierzchni. Dzięki temu narzędzie to jest używane do pracy powierzchniowej na metalach, stali szlachetnej czy tworzywie sztucznym, na przykład mamy na myśli plastik. Jej działanie umożliwia zlikwidowanie zadziorów, głównie przez matowienie, czyszczenie czy wygładzanie. Usuniesz nią także rdzę, farbę oraz lakier.

  Ściernica listkowa nasadzana stosowana jest w różnych gałęziach przemysłu, takich jak metalurgia, stolarstwo, branża motoryzacyjna czy lotnicza.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl