Czapka kominiarka CZKOM B Zobacz większe

Czapka kominiarka CZKOM B

5907522904531

5907522904531

Nowy produkt

Czapka kominiarka CZKOM B

9,08 zł brutto

7,38 zł netto

Opis produktu

Kominiarka ochronna CZKOM marki REIS w kolorze czarnym

Kominiarka, wykonana z najwyższej jakości przędzy akrylowej, oferuje nie tylko komfort termiczny, ale także doskonałą ochronę przed mrozem i wiatrem. Dzięki dwóm otworom na usta i oczy, zachowujesz pełną swobodę ruchów, jednocześnie ciesząc się wyjątkowym ciepłem.

  • Premium Przędza Akrylowa: W 100% wykonana z przędzy akrylowej, kominiarka zapewnia niezrównany poziom ciepła i wygody. Ta miękka i delikatna tkanina skutecznie izoluje przed zimnem, sprawiając, że nawet najchłodniejsze dni stają się znacznie bardziej komfortowe.
  • Dwie Otwory dla Swobody: Wyposażona w dwa otwory na usta i oczy, kominiarka zapewnia swobodne oddychanie i pełen zakres widzenia. Dzięki temu możesz cieszyć się ochroną bez rezygnacji z komfortu.
  • Pełna Ochrona Narażonych Miejsc: Ta kominiarka doskonale chroni szczególnie narażone na wiatr i mróz partie twarzy, w tym policzki oraz nos. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nie tylko ciepła, ale także solidnej ochrony przed zimowymi warunkami.
  • Wyjątkowy Design: Czapka kominiarka wyróżnia się prostym, a zarazem funkcjonalnym designem. Możesz ją nosić samodzielnie lub jako warstwę ochronną pod inną nakrycie głowy.

Bez względu na to, czy wybierasz się na spacer, jogging czy inny rodzaj aktywności na świeżym powietrzu, ta kominiarka zagwarantuje Ci wyjątkowy komfort cieplny i pełną ochronę.Inne produkty w tej kategorii

Klienci zakupili również

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl