Pas bezkońcowy 50x2000 mm, Klingspor LS 309 X Zobacz większe

Pas bezkońcowy 50x2000 mm, Klingspor LS 309 X

5907560052485

Nowy produkt

Pas bezkońcowy 50x2000 mm, Klingspor LS 309 X

11,00 zł brutto

8,94 zł netto

Opis produktu

Pas bezkońcowy do szlifierki taśmowej z płótna KLINGSPOR LS 309 X

Pas bezkońcowy z płótna marki KLINGSPOR jest materiałem ściernym o wszechstronnym zastosowaniu. Stosowany jest przy obróbce metali i drewna. Produkt doskonale sprawdza się przy obróbce blach i profili, szlifowaniu parkietów i elementów drewnianych meblarskich. LS 309 X  stosowany jest głownie w szlifierkach stacjonarnych i szlifierkach taśmowych krawędziowych. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary, dopasowane pod normy panujące na rynku elektronarzędzi. Pasy charakteryzują się wysoką stabilnością - bardzo dobrze sprawdza się przy szlifowaniu krawędzi i powierzchni. Zastosowane płótno X ma wysoką odporność na rozrywanie, co przekłada się na długość użytkowania. KLINGSPOR na tym podłożu w rozmiarze 50x2000 oferuje jedną granulacje - P60. Inne wymiary pasów bezkońcowych znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Pas bezkońcowy - budowa, nasyp i forma łączenia

Pasy bezkońcowe wykonane są na podłożu z płótna w połączniu z nasypem z elektrokorundu. Płótno X jest podkładem ciężkim i wytrzymałym, gwarantującym bezproblemową pracę. Jako ziarno zastosowano powszechnie znany elektrokorund. Jest to najbardziej uniwersalne ścierniwo, sprawdzające się dobrze w metalu jak i drewnie. W taśmie zastosowano nasyp pełny, tzw. zamknięty. Ziarno w nim zajmuje ponad 90% powierzchni pasa co jest najwyższą wartością w materiałach ściernych (dla porównania: nasyp otwarty: 50-70% ; półotwarty: 70-90%). Rodzaj nasypu warunkuje obszary zastosowania pasów. W taśmach ściernych LS 309 X zastosowano sprawdzone łączenie F2 - zakładkowe klejone. Cechą szczególną tego rodzaju jest brak wybrzuszeń w miejscu klejenia co wpływa na płynność pracy.

Pas bezkońcowy - zastosowanie

Pasy bezkońcowe LS 307 X wykorzystywane są głównie do szlifowania drewna i metali. Doskonale sprawdzą się przy obróbce blatów drewnianych, parkietów, renowacji i odnowie mebli, usuwaniu rdzy z metalu, szlifowaniu profili, matowaniu blach przed malowaniem. Zalety LS 309 X docenią stolarze, spawacze, parkieciarze, zakłady produkcji metalowej czy przydomowi majsterkowicze i modelarze. Szerokie spektrum zastosowań czyni produkt uniwersalnym narzędziem.

Jak dobrać pas bezkońcowy?

Aby prawidłowo dobrać pas potrzebna jest szerokość i długość robocza elektronarzędzia, podawana w milimetrach. Informację znajdziemy na tabliczce znamionowej szlifierki, opakowaniu, ew. stronie internetowej producenta. Ponadto produkt dobieramy pod zakres prac - inne podłoże wybieramy przy obróbce stali, a inne do pracy w drewnie. Pasy LS 309 X są produktem uniwersalnym - przez zastosowany nasyp, podłoże i ziarno nadają się do większości materiałów. 

Parametry:

  • wymiar w mm: 50x2000
  • główny obszar zastosowań: metal uniwersalnie, metal nieżelazne, drewno
  • rodzaj ziarna: elektrokorund
  • spoiwo: żywica syntetyczna
  • nasyp: pełny
  • podłoże: płótno X
  • dostępne granulacje: 60
  • pasy bezkońcowe do zastosowania w szlifierkach do szlifowania krawędzi i szlifierkach stacjonarnych
  • dostępne wymiary (w mm): 50x2000, 75x2000
  • opakowanie zawiera 10 pasów bezkońcowych (ogłoszenie dotyczy jednego pasa)

Numer artykułu Szerokość w mm Długość w mm Granulacja Forma łączenia Opakowanie Kod EAN (opakowanie)
268603 50 2000 60 F2 zakładkowe klejone 10 sztuk 5907560052485


POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl