Pas bezkońcowy do elektronarzędzi 200x551 mm, Klingspor CS 411 X Zobacz większe

Pas bezkońcowy do elektronarzędzi 200x551 mm, Klingspor CS 411 X

5907560053307

Nowy produkt

Pas bezkońcowy do elektronarzędzi 200x551 mm, Klingspor CS 411 X

19,79 zł brutto

16,09 zł netto

Opis produktu

Pas bezkońcowy do cykliniarki z płótna KLINGSPOR CS 411 X

Pas bezkońcowy z płótna marki KLINGSPOR jest materiałem ściernym stosowanym do obróbki drewna, stali nierdzewnej, stali i metali. Zastosowano tu ziarno z elektrokorundu cyrkonowego, posiadające właściwości samoostrzące. Produkt doskonale sprawdza się przy szlifowaniu parkietów, desek i podłóg z twardego drewna, szlifowaniu blach, profili stalowych, konstrukcji ze stali, polerowania kwasówki, czyszczenia metalu. CS 411 X stosowany jest głownie w cykliniarkach, szlifierkach taśmowych i stacjonarnych. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary, dopasowane pod normy panujące na rynku elektronarzędzi. Pasy charakteryzują się sztywnym podłożem - płótno X nie odkształca się i jest bardzo wytrzymałe co przekłada się na długość użytkowaniaKLINGSPOR na tym podłożu w rozmiarze 200x551 oferuje jedną granulację - P60. Inne wymiary pasów bezkońcowych znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Pas bezkońcowy - budowa, nasyp i forma łączenia

Pasy bezkońcowe wykonane są na podłożu z płótna w połączniu z nasypem z elektrokorundu cyrkonowego. Płótno X jest podkładem ciężkim i twardym. Polecany jest do szlifowania płaszczyzn i krawędzi. Jako ziarno zastosowano elektrokorund cyrkonowy, co gwarantuje niezmienne właściwości ścierne przez cały okres użytkowania pasa. Ziarno podczas szlifu odłamuje się tworząc następne ostre krawędzie. W taśmie zastosowano nasyp pełny tzw. zamknięty. Ziarno w nim zajmuje ponad 90% powierzchni pasa co jest najwyższą wartością w materiałach ściernych (dla porównania: półotwarty: 70-90% ; nasyp otwarty: 50-70%). Rodzaj nasypu warunkuje obszary zastosowania pasów. W taśmach ściernych CS 411 X zastosowano łączenie F2 - zakładkowe klejone. Cechą szczególną tego rodzaju jest łączenie zakładkowe i zeszlifowane w tym miejscu ziarno. Sposób łączenia zapewniają stabilną pracę bez drgań.

Pas bezkońcowy - zastosowanie

Pasy bezkońcowe CS 411 X wykorzystywane są głównie do szlifowania stali czarnej, stali nierdzewnej, drewna twardego i wszystkich rodzai metali. Produkt sprawdza się w szlifowaniu płaskowników, materiałów konstrukcyjnych, szlifowaniu parkietów i podłóg, obróbce blach czy profili metalowych. Zalety CS 411 X doceni branża motoryzacyjna, cykliniarze, ślusarze, zakłady produkcji metalowej, spawacze czy przydomowi majsterkowicze.

Jak dobrać pas bezkońcowy?

Aby prawidłowo dobrać pas potrzebna jest szerokość i długość robocza elektronarzędzia, podawana w milimetrach. Informację znajdziemy na tabliczce znamionowej szlifierki, opakowaniu, ew. stronie internetowej producenta. Ponadto produkt dobieramy pod zakres prac - inne podłoże wybieramy przy obróbce stali, a inne do pracy w drewnie. Pasy CS 411 X są produktem przeznaczonym do stali, metali i drewna - przez zastosowany nasyp, podłoże i ziarno są doskonałym wyborem do bezproblemowej pracy z tymi materiałami. 

Parametry:

 • wymiar w mm: 200x551
 • główny obszar zastosowań: stal szlachetna, stal, metal uniwersalnie
 • możliwe obszary zastosowania: drewno
 • rodzaj ziarna: elektrokorund cyrkonowy
 • spoiwo: żywica syntetyczna
 • nasyp: pełny
 • podłoże: płótno X
 • dostępne granulacje: 60
 • pasy bezkońcowe do zastosowania w szlifierkach taśmowych, szlifierkach stacjonarnych i cykliniarkach
 • dostępne wymiary (w mm): 75x2000, 150x2000, 200x551
 • opakowanie zawiera 10 pasów bezkońcowych (ogłoszenie dotyczy jednego pasa)

Numer artykułu Szerokość w mm Długość w mm Granulacja Forma łączenia Opakowanie Kod EAN (opakowanie)
268571 200 551 60 F7G połączenie sinusoidalne 10 sztuk 5907560053307


POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl