Rękawice robocze wampirki M-GLOVE VAMP

M-GLOVE Wampirki XL

5904100053247

Nowy produkt

Rękawice robocze wampirki M-GLOVE VAMP

1,14 zł brutto

0,93 zł netto

Produkt aktualnie niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie dostępności.

Opis produktu

Rękawice robocze WAMPIRKI marki M-GLOVE w kolorze biało-niebieskim

Rękawice WAMPIRKI M-GLOVE to idealne rozwiązanie do prac o minimalnym zagrożeniu, które wymagają nie tylko ochrony, ale także pełnej kontroli nad ruchami.

Wykonane z najwyższej jakości przędzy bawełnianej, te rękawice zapewniają komfort noszenia nawet podczas długotrwałych zadań. To produkt, który został stworzony z myślą o różnorodnych zastosowaniach - od prac budowlanych i montażowych, przez transport i przeładunki, po prace gospodarcze, rolnicze oraz usługi komunalne. Doskonale sprawdzają się w magazynach, ogrodach, sadach i innych miejscach, gdzie precyzja i ochrona dłoni są kluczowe.

Co wyróżnia rękawice WAMPIRKI M-GLOVE XL:

  • Zaawansowana Ochrona: Rękawice te są wyposażone w powłokę gumową z lateksu, która pokrywa część chwytową oraz palce. To dodatkowa warstwa, która skutecznie chroni przed zabrudzeniem, wilgocią i minimalnymi urazami mechanicznymi. Powłoka gumowa nie tylko zwiększa trwałość rękawic, ale również działa jak tarcza, nie pozwalając na przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza.
  • Precyzyjna Chwytność: Dzięki przyczepnej powłoce gumowej, rękawice te gwarantują doskonałą chwytność. Kontrola nad ruchami jest pełna, co sprawia, że możesz wykonywać nawet najdrobniejsze prace z niezwykłą precyzją.
  • Wygodne Dopasowanie: Elastyczny ściągacz w nadgarstku sprawia, że zakładanie i zdejmowanie rękawic jest niezwykle łatwe. Rękawice doskonale pozycjonują się na dłoniach, a ich elastyczność zapobiega zsuwaniu się podczas intensywnych ruchów.
  • Przewiewność i Komfort: Rękawice posiadają luźny ścieg wykonany z bawełny, który zapewnia przewiewność rąk oraz regulację temperatury i wilgotności. To ważne szczegóły, które przyczyniają się do wyjątkowego komfortu podczas noszenia.
  • Normy BHP Spełnione: Rękawice WAMPIRKI M-GLOVE VAMP spełniają normę BHP EN 420:2003+A1:2009 oraz są zaliczone do kategorii 1 w klasie ochrony. Dzięki temu masz pewność, że są one odpowiednie do zastosowań związanych z minimalnymi zagrożeniami, takimi jak zabrudzenia czy otarcia naskórka.

Jako alternatywę proponujemy Państwu rękawice RU i OX-UNIWAMP.POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Klienci zakupili również

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl